نمايش پست تنها
قديمي May 26th, 2010, 17:13   #47
سعید حاج حیدری
Senior Member

سعید حاج حیدری's Avatar

تاريخ عضويت: Apr 2006
محل سكونت: كرج
تشکر از ايشان: 4,255 بار در 1,272 پست
سعید حاج حیدری (سطح 3)سعید حاج حیدری (سطح 3)سعید حاج حیدری (سطح 3)سعید حاج حیدری (سطح 3)سعید حاج حیدری (سطح 3)سعید حاج حیدری (سطح 3)سعید حاج حیدری (سطح 3)سعید حاج حیدری (سطح 3)سعید حاج حیدری (سطح 3)سعید حاج حیدری (سطح 3)سعید حاج حیدری (سطح 3)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله tanha نمايش نوشته ها
با سلام خدمت دوستان محترم مخصوصا آقا سعید

ببخشید سوالی داشتم نمی دونم اینجا جاش بود یا نه ولی جایی رو هم پیدا نکردم

من 10 سال پیش 600 سهم از سهام شرکت توسعه معادن روی ایران خریداری کردم و در طول این 10 سال هیچ خبری از اینکه چی شده و چجوری هست ندارم فقط چندین باز برگه افزایش اتوماتیک سهام اومد و فکر کنم الان سهامم 2650 یا شایدم به 3000 و خورده ایی رسیده باشه می خواستم بپرسم که الان این سهام منو چقدر می خرن ؟ و من برگه های مربوط به سهامم رو از کجا باید بگیرم .من فقط سهام مربوط به 600 سهم رو دارم و برای بقیه سهام 2 تا نامه از سوی شرکت اومده ... ممنونم اگه منو راهنمایی کنید که چطور و کجا می تونم اونو بفروشم .. بازم ممنون
سلام دوست من برگه سهام خود رو به این ادرس ببرید و از اخرین مقدار سهام خود اطلاع پیدا کنید یا می تونید به کارگزاری مراجعه کنید داستان بالا را براشون بگید بهتون اخرین میزان سهم خودتون رو میدهند اما اگر به خود شرکت مراجعه کنید می تونید سود حاصله از فعالیت این شرکت رو در این 10 سال دریافت نمایید

شركت توسعه معادن روي ايران (سهامي عام) براساس تبصره 29 قانون بودجه سال 1376 كشور و به منظور اجراي پروژه‌هاي توسعه صنعت روي تأسيس گرديد . در دي ماه 1376 با تشكيل كميته راهبري توسط وزارت معادن و فلزات وقت عملاً تلاش و فعاليت جهت تشكيل شركتي به صورت سهامي عام به منظور ايجاد ظرفيت‌هاي جديد توليد روي به ميزان يكصد هزار تن در سال آغاز گرديد و با جلب مشاركت 27 نهاد ملي و منطقه‌اي به عنوان هيأت مؤسس و با اخذ تأييديه از اداره ثبت زنجان در تاريخ 21/11/1376 نسبت به عرضه سهام به عموم مردم ايران اقدام شد . اولين مجمع عمومي مؤسسين شركت در تاريخ 10/2/1377 برگزار و با تصويب اساسنامه، انتخاب هيأت‌مديره، بازرس قانوني و ثبت شركت در تاريخ 19/2/1377 تحت شماره 2972 در اداره ثبت زنجان، شركت توسعه معادن روي ايران (سهامي عام) به عنوان يك شركت خصوصي عملاً فعاليت خود را آغاز نمود. شركت در تاريخ 2/8/1379در سازمان بورس اوراق بهادار تهران مورد پذيرش قرار گرفت و سهام آن در تاريخ 20/1/1380 بر روي تابلوي بورس معامله شد.

88730772-4
http://www.izmdc.com
ایران - تهران - تهران، خيابن قائم مقام فراهاني، خيابان هشتم،شماره 10

اخرین قیمت هرسهم هم 383.9 ریال هست
توصیه ایی هم برای شما دارم این که این مقدار سهم رو تا اخر امسال حفظ کنید احتمال ریزش قیمت تا 300 تومان هست اما اینده درخشانی رو می بینم براش حداقل میبینم تا حدود 600-700 تومان