نمايش پست تنها
قديمي November 30th, 2008, 19:45   #43
I.N.D.E.X
Senior Member

I.N.D.E.X's Avatar

تاريخ عضويت: Dec 2007
تشکر از ايشان: 3,008 بار در 660 پست
I.N.D.E.X (سطح 6)I.N.D.E.X (سطح 6)I.N.D.E.X (سطح 6)I.N.D.E.X (سطح 6)I.N.D.E.X (سطح 6)I.N.D.E.X (سطح 6)I.N.D.E.X (سطح 6)I.N.D.E.X (سطح 6)I.N.D.E.X (سطح 6)I.N.D.E.X (سطح 6)I.N.D.E.X (سطح 6)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله rasputin نمايش نوشته ها
چرا به نظرتان محاسبه تعداد پیپها منطقی نیست ؟

اتفاقآ مهمترین مبنای کارکرد یک تریدر ( به نظر من البته ) همان تعداد پیپهای بدست آمده است .

همانطور که در سایتهای مختلف هم میبینیم ، مبنای اصلی بک تست و تبلیغات بر روی سیستمها ، مقدار پیپ های بدست آمده در ماه های گذشته است .

اگر دقت فرمایید ، مقدار پیپهای بدست آمده در درون خود مقدار پروفیت فاکتور را هم دارد ( با فرض حجم مساوی )
و ضمنآ مهمترین قسمت این قضیه این است که دیگر تغییر حجم معاملات تآثیری در نتیجه نخواهد داشت و بدین ترتیب معاملات ریسکی ـاثیری نخواهند داشت ( دیگر هیچ کس هوس نمیکند فول مارجین ترید کند )

خواهش من این است که در باره این نظر امیر بابک عزیز خوب فکر کنید
هرچه نگاه میکنم ، به نظرم این بهترین و عادلانه ترین قانون برای مسابقات است

راسپوتین عزیز، درسته پیپ مبنای خوبی برای پرفومنس یک تریدر است، اما برای مسابقه خیر.

این هم به این علت است که ارزش پیپ جفت ارزها با هم متفاوت است. همچنین Volatility ارزها یکسان نیست. مثلا هر 10 پیپ USD/NOK تقریبا برابر 1.6 پیپ یورو است.

تا به حال هیچ مسابقه دمو یا ریل ندیده ام که مبنای آن پیپ باشد. همه مسابقاتی که دیده ام، اولین و اصلی ترین مبنا بالانس بوده است.
4 تشکر کننده از I.N.D.E.X: