نمايش پست تنها
قديمي May 12th, 2009, 14:43   #1084
وحید
مسئول سابق تالار عمومی و تالار اعضاء

وحید's Avatar

تاريخ عضويت: Sep 2008
تشکر از ايشان: 4,825 بار در 1,161 پست
وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به وحید
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله Kourosh007 نمايش نوشته ها
آقا رضا اگر نمونه سایت منظوره که بهترین نمونه میتونه همون تابناک باشه.آمار بازدیدکننده بسیار بالایی داره.همه دستگاهها هم از وجودش مطلع هستند و مطالب اون سایت حدود رو رعایت میکنه.اگر هم منظورتون نمونه سانسور شده هست خود بنده مطلبی رو در مورد حذف نام خلیج فارس به درخواست کشورهای عربی از پوستر بازیهای کشورهای اسلامی درج کردم که هیچ مشکلی هم توی اون مطلب نبود و هیچ توهینی به کسی نشده بود ولی بلافاصله حذف شد به این بهونه که هیچ سایت حکومتی اون خبر رو ننوشته!!

آقا رضا بذارید راحت صحبت کنیم.بعد هم میشه این پستها رو بعد از بحث سریع پاک کرد.تا قبل از مدیریت آقا وحید اون تالار روال خودشو طی میکرد و برای سایت هم مشکلی پیش نیومده بود و پنین احتمالی هم به صفر میل میکرد.بعد یک سری افراد انگشت شماری سر و کلشون پیدا شد توی سایت که دیدند اکثریت مطلق نظرشون باهاشون مخالفه و این قضیه بهشون فشار اورد که چرا اینجا هم سرکوبگری نکنند؟! از طریق پیغام خصوصی یا هر روشی شما رو تهدید کردند.شما هم کسی رو به عنوان مسوول اون تالار انتخاب کردید که حداکثر سانسور رو اعمال کنه تا شاید اون چند نفر معلوم الحال راضی بشند.ولی لین مساله باعث نارضایتی گسترده بچه ها شده.حالا اینجا جمع شدیم که راهکار انتخاب کنیم. دو تا راه داریم:
1- اینکه منطقی باشیم و احساسات رو کنار بگذاریم جام زهر رو سر بکشیم و اگر راهی مثل راههایی که جناب وایپر پیشنهاد دادند قابلیت اجرایی نداره کلا اینجور تاپیکها حذف بشه.چون با این وضعیت اونجا تبدیل میشه به بلنگوی حکومتی !! به جاش سعی کنیم همونطوری که آقا وحید پیشنهاد دادند همه کاری رو بکنیم شبیه کاری که جناب راسپوتین کردند.یعنی توی زمینه ای که اطلاعات داریم یا علاقه داریم یکسری تاپیک ایجاد کنیم تا در کنار کارمون که فارکس هست چیزهای جدیدی هم یاد بگیریم یا به دوستامون یاد بدیم.
2- احساساتی عمل کنیم و ادامه بدیم و بعد اگر سایت ف.ی.ل.تر شد بریزیم سر جاسوس سایت و تا میخوره بزنیمش

من خودم راه اول رو پیشنهاد میکنم.دوستان هم نظری دارند لطفا بدند
كورش جان من خودم از مشتريهاي تابناكم و هر خبري هم ار اون نقل شده تا حالا پاك نشده
خبر خليج فارس شما اپتدا منبع نداشت و بعد از اون يك منبع فيل تر شده قرار داديد اين خبر بسيار پر حاشيه بود و چون همه دوستان ميهن پرست هستند مباحث زيادي ايجاد ميشد كما اينكه در همون مدتي كه بنده از شما در خواست منبع كردم دوستاني به سرعت ناراحت شده و كلي پست در همين رابطه ارسال شد
موفق باشيد

آخرین ويرايش توسط وحید در May 12th, 2009 و ساعت 14:45
وحید آفلاين است پاسخ با نقل قول
2 تشکر کننده از وحید: