نمايش پست تنها
قديمي June 10th, 2009, 22:05   #1620
lastnight19
Senior Member

lastnight19's Avatar

تاريخ عضويت: Sep 2007
محل سكونت: چند کیلومتر اونور تر از خونمون
تشکر از ايشان: 15,997 بار در 3,978 پست
lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به lastnight19
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله بهزاد اقبالی نمايش نوشته ها
اقای البرز هیچ کس توی امضای خودش به کس دیگری توهین نکرده.
امضای من عقیده خودم بود.این که من از کروبی حمایت کنم به شما توهین شده؟؟؟؟یا اینکه شما بیای تو امضات اون مسایل رو بنویسی؟؟؟؟؟؟
شما توجیحت اینه که چون من دارم رای میدم پس دارم حق شمایی که رای نمیدی رو پایمال میکنم.خودتون قضاوت کنید.بنابراین باید گفت تمام کسانی که دارن رای میدن دارن حق البرز خان رو ضایع میکنن.همه اشتباه میکنند و شما نه؟؟؟؟

کرباسچی به کنار اما دیگه هر کسی سروش و عمادالدین باقی رو همه مشناسن.باقی حداقل اونقدر شخصیت بزرگی داره که به خاطر حرفاش زندان کشید.من راه تغییر و رسیدن به دموکراسی رو با توجه به شرایط فعلی حمایت از یک شخص خاص میدونم.حالا شما در رای ندادن و نظاره گر بودن...
من اساسا با اندیشه شما مشکلی ندارم.شما هر طوری که دوست داری فکر کن.ولی حق نداری بهم توهین کنی.و عقاید من رو به باد تمسخر بگیری.حرف من اینه
جناب اقبالی ببین خودت داری آتش بس رو می شکنی، خودت احترام خودت رو داری زیر پا می ذاری، شما گفتی این البرز هی گیر میده، من رو ول نمی کنه من هم قول دادم کسی به من چیزی نگه من هم ساکت بشم و هرکی هرچی گفت چیزی نگم، خودت داری شروع میکنی.

من واقعاً الان باید جواب بدم؟ بعد از اونهمه پست و توضیح مکررات که دادم باید جواب بدم؟ شما که ظاهراً هیچ کدوم از پستهای من رو نخوندی!!!!!! بعد می گی من به شما توهین می کنم، واقعاً جالبه.

در مورد عقیده اگر فردی عقیده داشت که هر روز با آجر بزنه توی سر بقیه بنظر شما باید بهش احترام گذاشت؟ خوب این هم یه عقیده است دیگه، اگر باید احترام گذاشت بگید تا من بدونم با چه کسانی طرف هستم.
هر 4 کاندیدا رو یک گروه و یک نفر در نهایت تائید کرده، که هم من و هم شما ناراضی هستیم (نگفتم 80% چون بهروز خان گفتند که از کجا می دونی این عده ناراضی هستند دیدم ایشون راست می گه من که امار نگرفتم ولی ایشون حتماً گرفته و من فهمیدم که فقط شما و من از این دولت ناراضی هستیم و یه تعداد خیلی معدود دیگه)، خوب من که در طی این 30 سال عمرم فقط توی این کشور عذاب کشیدم و حقم خورده شده، خانواده و فامیل و دوستانم هم از این الطاف کم و بیش بی نصیب نبوده اند (حالا اونهایی که جناب بهروزخان گفتند که راضی هستند و حال کردند رو نمی گم) من، خانواده ام و اکثریت دوستانم (غیر از کسانی که اینجا می شناسم و همه راضی هستند) از این وضع ناراضی هستیم. شما با رای دادنتون دارید همین نظام که ما توش داریم عذاب می کشیم رو تائید می کنید و با رای خودتتون اظهار می کنید که بازهم ادامه بده، بازهم پدر این البرز رو در بیار بازهم اذیت کن، بازهم آبروی اون ناراضی ها رو ببر.

من چه جوری می تونم ساکت باشم وقتی که شما دارید چنین کاری رو با من می کنید؟ رای شما بزرگترین توهین به من و خوانده ام است، چرا من چیزی نگم؟ داریم به موسوی رای می دیم نه . . . یا هرگروه مخالف جمهوری اسلامی یا حداقل کسی که توی ایران زندگی کنه، مخالف باشه و صلاحیتش توسط شورای نگهبان رد شده باشه، شما چه جوری انتظاری داری من ساکت باشم و چیزی نگم؟

در مورد امضاء هم همین بس که هر تبلیغی برای من از صد تا فحش و ناسزا بدتره.

اون افرادی رو هم که فرمودید اگر توی جمهوری اسلامی تائید شده و کاره ای هستند و به زندان نمی روند مطمئن باشید دستشون با بقیه توی یک کاسه است، هر فرد و یا روزنامه یا سایتی که بوده یا به زندان افتاده یا تعطیل شده یا فیلتر شده، پس اونها هم از همون دست هستند.

اگر می خواهید من پست نزنم، پستهایی نزنید که خطاب مستقیمش به من باشه، اگر پست می زنید مطلب جدید عنوان کنید.