نمايش پست تنها
قديمي May 24th, 2008, 01:03   #58
hamidrezamf
Senior Member

hamidrezamf's Avatar

تاريخ عضويت: Jan 2007
تشکر از ايشان: 2,105 بار در 658 پست
hamidrezamf (سطح 7)hamidrezamf (سطح 7)hamidrezamf (سطح 7)hamidrezamf (سطح 7)hamidrezamf (سطح 7)hamidrezamf (سطح 7)hamidrezamf (سطح 7)hamidrezamf (سطح 7)hamidrezamf (سطح 7)hamidrezamf (سطح 7)hamidrezamf (سطح 7)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به hamidrezamf
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله xeroF نمايش نوشته ها
سلام
با عرض معذرت من به این سوال پاسخ می دهم
برای این موضوع دو راه حل وجود داره:
1- شما روی عکس کلیک می کنید و عکس به صورتی که گفتید باز میشه. در این مرحله باید روی آن دوباره کلیک کنید تا در اندازه و کیفیت اصلی در یک صفحه تازه باز شود.
2- راه حل ساده این هست که از ابتدا عکس را با کلیک راست باز کنید. در این صورت مراحل فوق میانبر زده می شوند.
پ.ن: شما بعد از ارتقاء سایت عکسها رو با این کیفیت می دیدید؟! فکر کنم تمام تاپیک های این مدت رو باید از اول ببینید.
سلام xerof جان
ببینید..این رو میدونم که مثل سابق میشه هر ضمیمه ای رو توی یه صفحه جدید باز کرد و اونجا قابلیت زوم وجود داره..همیشه همینطور بوده..
حالا چرا من پرسیدم که آیا این امکان از نظر فنی برای همین صفحه موقت وجود داره یا نه؟ چون وقتی شما بخواید عکسها رو توی پنجره های جدید باز کنید و برید اونجا ببینید و برگردید این سوییچ بین صفحه ها مقداری نا مانوس و مشکل ساز هست...زمانی هم که ورژن جدید نبود برای خیلی از ضمیمه ها مجبور بودیم اینکار رو کنیم تا اصلا" متوجه بشیم عکس چه چیزی هست..(به دلیل کوچک بودن)...ولی خوب این صفحه دم دستی و موقتی که توی این ورژن تعبیه شده به نوعی کار رو برای ما تنبلها راحت کرده...حالا اگر امکان زوم در این صفحه هم فراهم بشه دیگه کویته کویته...
باز هم میگم شاید از نظر زمانی تفاوت اونقدر زیاد نباشه ولی خوب وقتی پستها زیاد باشه این باز و بسته کردن ها و سوییچ بین صفحات یه مقدار حداقل منو عصبی میکنه..
موفق باشید..

پی نوشت : در واقع این صفحه موقت کار رو به نسبت گذشته راحت تر کرده و حالا چه بهتر که راحت تر تر !!! بشه..
hamidrezamf آفلاين است پاسخ با نقل قول