موضوع: ADSL مخابرات
نمايش پست تنها
قديمي March 5th, 2010, 20:01   #70
aras194
Senior Member

aras194's Avatar

تاريخ عضويت: May 2006
تشکر از ايشان: 553 بار در 134 پست
aras194 (سطح 3)aras194 (سطح 3)aras194 (سطح 3)aras194 (سطح 3)aras194 (سطح 3)aras194 (سطح 3)aras194 (سطح 3)aras194 (سطح 3)aras194 (سطح 3)aras194 (سطح 3)aras194 (سطح 3)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله JOURNALIST نمايش نوشته ها
سلام

آقا خیلی خیلی ممنون یه سوال که دارم اینه که اگه اون سطل رو دستم بگیرم هرجای شهر میتونم به اینترنت وصل بشم؟ آیا به موبایلهای دارای وای فای قابل استفاده هست؟
نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله payammm نمايش نوشته ها
سلام خسته نباشی
آقا نقشه مناطقی که آنتن میده رو توی سایت خود ایرانسل کشیده . توی همون مناطق آنتن میده حالا بعضی مناطق با سرعت کمتر و بعضی مناطق بیشتر ( که اینم بستگی به چندتا فاکتور داره.)
خواهش میکنم،
بله همونطور که آقای پیام فرمودند قاعدتا بایستی در مناطقی که خودشون مشخص کردند آنتن دهی داشته باشه، البته اکثر این مناطق شاید آنتن داخلی رو ساپورت نکنه. ضمن اینکه تا اونجایی که من شنیدم هنوز قابلیت تعویض آنلاین آنتنها مثل تلفن همراه براش میسر نیست، به زبون ساده تر در حین حرکت، ارتباط پایداری نخواهید داشت.
باز هم تا اونجایی که من میدونم، این تکنولوژی مستقل از تکنولوژی وای فای هست و بنابراین با موبایل یا لپ تاپ های معمولی قابل دریافت نمی باشد. به همین دلیل داریم این تکنولوژی عظیم رو از چین وارد میکنیم. این رو هم شنیدم که مدل خاصی از گوشی HTC قابلیت دریافت این تکنولوژی رو داره.

کلا دردنیا با یه چیزی در حد و اندازه های فلش مموری usb قضیه رو حلش کردن اما ما چون داریم لااقل 110 تومن پول میدیم باید یه چیز بزرگتری باشه که یهو ما به اشتباه !! فکر نکنیم که ایرانسل خدای نکرده داره با 10 تومن چینیا رو راضی میکنه و 100 تومن بقیش رو میزنه به جیب

با درود
aras194 آفلاين است پاسخ با نقل قول
8 تشکر کننده از aras194: