نمايش پست تنها
قديمي January 1st, 2009, 00:22   #65
yusefamini
Senior Member

yusefamini's Avatar

تاريخ عضويت: Mar 2006
تشکر از ايشان: 7,836 بار در 1,727 پست
yusefamini (سطح 4)yusefamini (سطح 4)yusefamini (سطح 4)yusefamini (سطح 4)yusefamini (سطح 4)yusefamini (سطح 4)yusefamini (سطح 4)yusefamini (سطح 4)yusefamini (سطح 4)yusefamini (سطح 4)yusefamini (سطح 4)
0

سلام دوستان

ظاهرا با پستی که زدم موجب به حاشیه کشیده شدن تاپیک شدم که از همه عذر خواهی می کنم.
هدف من از زدن ان پست این بود که یادآوری کنم که به جای تطبیق دادن قوانین با شرایط خودمان ، منطقی تر اینه که خودمان را با قوانین تطبیق دهیم.

نمی خواهم پست طولانی بزنم . فقط لازم دیدم بعضی سو تفاهم ها رو از بین ببرم :

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله blue_dream_1983 نمايش نوشته ها
سلام دوستان.
.
پ.ن: جناب امینی من عذر می خواهم از طرف خودم که با تشکر از این پیشنهاد موجب ناراحتی شما و بزرگانی مانند شما شدم .
دوست نازنین من
من به هیچ عنوان از بابت تشکر کسی ناراحت نشده ام . این حق شما بوده که با توجه به درخواست مدیر محترم سایت ، در صورت موافق بودن با تاخیر ، از ان پست تشکر کنید .

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله BLACK_NINJA نمايش نوشته ها
سلام
دوست عزیز
1: اگر شما یک رای گیری را اعلام میکردید. و محدودیت زمانی برای اعلام نتایج رای گیری داشتید.چه میکردید؟

مدیرت سایت اعلام کردند که:....

واین به این معنی نیست که راه دیگری برای تصمیم تاخیر در زمان مسابقه و جود ندارد.
برای اینکه مدیر سایت از کلمه فقط در آن جمله استفاده نکرده است.
اگر جمله به این شکل بود حرف شما قابل قبول بود.
فقط در صورتی که تعداد افراد موافق به بیش از 50 نفر برسد این تاخیر اعمال خواهد شد.

2: این شماره به علت انتقاد مورد قبول جناب pulp در صحفه بعد حذف شد.
3: تا لحظه اعلام تاخیر فقط یک نفر مخالفت کرد و یک نفر هم سوالی مطرح نمود که از آن پست مخالفتی مبنی بر تاخیر استنباط نمیشد. و مدیریت سایت با در نظر گرفتن محدودیت زمانی برای تصمیم و نبود مخالفتی از سوی دوستان به این معنی که بقیه دوستان دارای رای ممتنع هستند و تعداد تشکر ها تصمیم گرفتند که با تاخیر موافقت کرده و تاخیر را اعلام نمایند.

4: اتفاقا شما باید مورد انتقاد قرار بگیرید که تا کنون تماشاچی بوده و هیچ مخالفتی نکردید. و بعد از اعلام نتایج شروع به انتقاد کردید. اگر پست بنده را در صحفه قبل بخوانید میبینید که بنده دو دلیل منطقی برای تاخیر عنوان کرده ام.ولی شما آن را به مسائل مذهبی تنها مرتبط دانسته اید.

5: ما ایرانی ها از بهترین مردمان هستیم سعی کنیم این قدر خودمان را کوچک نشان ندهیم.
دوست گرامی :

کار خاصی نمی کردم . فقط صبر می کردم تا زمان محدود تمام بشود و بعد بر اساس نتایج تصمیم گیری می کردم.

این یعنی اینکه در صورت تحقق شرایط برای تغییر این کار انجام می شود و لاغیر.

من از این تفسیر شما چیزی نفهمیدم. احتمالا ایراد از زبان فارسی من است.

کسی از مخالفان درخواست نکرد که مخالفت خود را اعلام کنند . فقط از موافقان خواسته شد تشکر کنند و این به این معنی است که عدم تشکر یعنی عدم موافقت با تغییر.( اعم از ممتنع و مخالف )

همانطور که عرض کردم ، عدم رای موافق من نشاندهنده موضوع بود . ضمنا انتقاد من به مدیر محترم سایت بود که به شرطی که خود گذاشته بودند عمل نکردند.

در این رابطه شما را به دیدن پستها و تاپیکهای خودم دعوت میکنم . ضمنا گل بی خار خداست . هر فردی حتی اگر بهترین هم باشد دارای خصوصیاتی است که نیاز به توجه خاص و بهبود دارد .

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله m1624 نمايش نوشته ها
سلام ، واقعا خسته نباشی

با این دلایلی که شما فرمودید ومعلومه خیلی هم روشون فکرکردی ،میشه اینجور اثتنبات کرد :

هر کسی ، هر وقت و به هردلیلی که خوشش میاد میتونه قوانین و مقررات رو زیر پابزاره ( یکی وقت نداره : دوست من وقت نداری شرکت نکن انشاا.. سری بعد که وقت داشتی، یکی خدا نکرده عزاداره : دوست عزیز تسلیت میگم داغ نبینی ، یکی درس داره : به درسات برس دوست من درس مهمتر از هر چیزیه حتی ازفارکس ، یکی چون میخوادنشون بده که یه ایرانیه اصیله : به این حس ناسیونالیستیت افتخار میکنم ولی اینجا جاش نیست ، یکی میخواد بره سفر : دوست عزیز خوش بگذره جای ما رو خالی کن ، یکی خدا نکرده مریضه : بلا بدور باشه دوست عزیز خوب میشی انشاا.. و .... )

خوب ، حالا دوستانی که میخوان تو مسابقه ،تاکید میکنم " مسابقه "(که مقررات و ضوابط خاصی داره که مدیریت محترم شرح کاملی در موردش دادن )شرکت کنه لطفا به تاپیک ثبت نام برن چون فقط تا 16/10/87 وقت داریم

با آرزوی موفقیت برای همه ایرانیهای عزیز و دوست داشتنی
ممنون دوست عزیز

این دقیقا همانی است که من گفتم . یعنی قرار نیست که شرایط پیرامونمان طبق خواسته ما باشد بلکه باید ما خود را با شرایط وفق دهیم . این یعنی همان پیروی از قوانین . در غیر این صورت هیچ قانونی در بر گیرنده خواسته های همه افراد جامعه نیست .

ممنون که به خوبی توضیح دادید.

در انتها مایلم موضوعی را روشن کنم . ببینید دوستان . من نمیدانم از کجای نوشته من شما به این نتیجه رسیدید که من موضوع را به مسایل مذهبی ربط داده ام . حتی برای از بین بردن این شبهه جمله اخر پستم را نوشتم . اینکه شما چنین برداشتی کردید برای من جالب بود .

مجددا از بابت به حاشیه کشیدن تاپیک از تمام دوستان عذر خواهی می کنم .

در پناه دادار

آخرین ويرايش توسط yusefamini در January 1st, 2009 و ساعت 00:27
yusefamini آفلاين است