نمايش پست تنها
قديمي November 25th, 2008, 16:57   #569
power4400
Senior Member

power4400's Avatar

تاريخ عضويت: Sep 2008
محل سكونت: in the world of 010101010101
تشکر از ايشان: 123 بار در 56 پست
power4400 (سطح 1-)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله mdavodi نمايش نوشته ها
به به power4400 عزیز
چگونه ممکنه با یک ترید تموم سود یک هفته رو از دست بدیم؟؟؟ جواب: در صورتی که با لات بیش از حد مجاز به ترید بپردازیم. هیچ خبری یی هویی 300 پیپ نمی پره بالا و کسی هم که مدیریت سرمایه رو در نظر بگیره با همچین لاتی ترید نمی کنه. در ضمن من با ترید سر خبر مخالفم. نکته دیگه اینکه من سود هر هفته رو از حسابم خارج می کنم. اینم یه روش مدیریت سرمایه هستش .

البته من روش خودم رو هنوز کامل نگفتم مسلما اگر اون دوستان عزیز طبق روش من عمل می کردند کال نمی شدند.
من نمیگم استاپ بده من میگم از اردر معکوس به جای استاپ استفاده کرد.

فکر می کنم این جملات من بود: "به هر حال نذاشتن استاپ باعث کال شدن نمیشه رها کردن پوزیشن باعث کال شدن میشه. در ضمن باید از ارتباط اینترنتی خودتون و برق مطمئن باشید. که این موارد برای من حل شدس وگرنه از این روش استفاده نمی کردم."
راستش ما اینجا ژنراتور داریم برق فقط 10 ثانیه قطع میشه منم با لپ تاپم کار می کنم واسه سرور هم ups داریم. در نهایت با بوجود اومدن هر مشکلی از طریق یه سرور دیگه اقدام می کنم. اگه بازم نتونم خیالم راحته چون می دونم ضرر زیادی نمی کنم چون لات انتخابی من پایینه.
در کل نمی گم استاپ نداشته باشید. استاپ رو در نظر می گیرم ولی تو ترید نمی ذارم به جاش یا خودم می شینم پای چارت یا اردر معکوس می ذارم یا ....
متشکرم mdavodi عزیز از پاسخ روشنتون
ولی من بیشتر صحبتهام کلی بود در مورد استاپ لاس اون هم در بین تریدر های عزیز
شما هر چقدر که سودتون بالا تر می ره مقداره لات پوزیشنهاتون هم بالا می ره
پس امکان از بین رفتن سودها بازم هست اون هم با یه پزیشن بدون استاپ لاس

# راستش من خودم با استاپ مخالفم البته با خود استاپ لاس ولی در نقطه مورد نظر خودم اردری میزارم تا از ضرر بیش از حد جلوگیری بشه. اینکه خانوم ابراهیمی شما با این روش در مسابقه بعدی هم کال میشن یا نه باید بگم که نیازی به مسابقه بعدی نیست. چون من با همین روش کال نشدم. استیتمنت من تو صفحات قبل هست.

# البته من روش خودم رو هنوز کامل نگفتم مسلما اگر اون دوستان عزیز طبق روش من عمل می کردند کال نمی شدند.
من نمیگم استاپ بده من میگم از اردر معکوس به جای استاپ استفاده کرد.

می شه در مورد این دوتا مورد توضیح بدین

در ضمن در مورد خبرها : باید بگم که بارها شده با اینکه هیچ خبری وجود نداشته ولی بازار مهمترین ساپورتها و رزیستنسها رو شکسته , اون هم با این بحران اقتصادی که در امریکا واروپا به وجود امده
ضمنا من نمی دونستم شما ... , با این تجهیزاتی که شما بیان کردید فکر نمی کنم کماندوهای
واقعی در جنگ ها , این همه تجهیزات همراهشون باشه ...
موفق باشید

آخرین ويرايش توسط power4400 در November 25th, 2008 و ساعت 17:33
power4400 آفلاين است
تشکر کننده از power4400: