نمايش پست تنها
قديمي August 22nd, 2010, 00:12   #89
vahhab
Senior Member

vahhab's Avatar

تاريخ عضويت: Jan 2010
محل سكونت: همین دور و بر
تشکر از ايشان: 1,877 بار در 475 پست
vahhab (سطح 5)vahhab (سطح 5)vahhab (سطح 5)vahhab (سطح 5)vahhab (سطح 5)vahhab (سطح 5)vahhab (سطح 5)vahhab (سطح 5)vahhab (سطح 5)vahhab (سطح 5)vahhab (سطح 5)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله FARIDIRANIAN نمايش نوشته ها
سلام به همگي دوستان خوب اين تايپك
راستش من خوب اين تايپك رو با دقت خوندم مخصوصن مطالب جناب كسري ، حسام ،‌وهاب و كامرون عزيز رو و من هم چند تا نكته هست كه بنظرم مي رسه اونها رو مطرح كنم
نكاتي كه البته توسط ديگران هم تو همين تايپك مطرح شده ولي من كلاسيك تر مطرحشون مي كنم
اول بگم كه من هيچوقت تو پرايم حساب نداشتم ولي از 7 ماهه پيش تا 2 ماهه پيش 5 تا حساب رو كال كردم و اين حاب ها هركدام در مراحل اوليه خودشون به شدت در حال رشد بودن تا اينكه يك ضرر محدودي متوجه سود من شده و بعد من در يك حالت رواني وحشتناك در طي كمتر از 24 ساعت هر كدوم اينها رو كال كردم
يعني مثلا 1 ماه رو سود بودم حتي مثلا اصل سرمايه رو دو يا 3 برابر كردم و بعد در كمتر از 24 ساعت كل حساب رو كال كردم
تا پيش از اين نگاهم اين بوده كه من قماربازي هستم در يك بازي عاقلانه
ولي از دو ماه پيش كه اين تايپك شروع شد نگاهم رو عوض كردم به اينكه من عاقلي هستم در اين بازي قمارگونه
و در اين مدت هم با قمار حسابم رو رشد دادم و البته خيلي كم
قرص اعصاب زيادي هم مي خورم كه در مواقع ضرر احساساتي نشم و كل سرمايه رو ....
درود بر شما دوست عزيز،
بنده حقير رو بخاطر اين پستم ببخشيد، ولي نگاهي به تاپيك زير، شما رو از شر قرص هاي مهلك اعصاب كه به مرور مغز شما رو از كار خواهد انداخت، راحت خواهد كرد:
http://forum.sarmaye.com/showthread.php?t=4363
موفق و پيروز و سربلند باشي دوست عزيز.

پ.ن: يكي از بستگان بسيار نزديكم سال هاست كه از قرص اعصاب استفاده مي كنه، متاسفانه الان تمام خاطرات دوران گذشته رو به ياد نداره و الان كه حدود 45 سال داره، اكثر فيلمها رو كه چند ماه پيش ديده رو به خاطر نمياره و وقتي دوباره پخش مي شه انگار كه اصلا نديده.
من به عنوان يه دوست و يه همكار شديدا توصيه مي كنم كه بيشتر با "كلمات" به درمان بپردازيد كه خداوند هم اولين قسمي كه پيامبرش رو داد، به همين "كلمات" بود.
به قول جناب محمدي:
فاركس يعني طي كردن دوره تكامل شخصيتي به قيمت گزاف. كه بنده هم دارم همين راه رو به بهاء گزاف طي مي كنم.