نمايش پست تنها
قديمي July 14th, 2010, 16:18   #79
FARZAD_fa
Senior Member

FARZAD_fa's Avatar

تاريخ عضويت: Jul 2008
محل سكونت: shiraz
تشکر از ايشان: 1,145 بار در 271 پست
FARZAD_fa (سطح 5)FARZAD_fa (سطح 5)FARZAD_fa (سطح 5)FARZAD_fa (سطح 5)FARZAD_fa (سطح 5)FARZAD_fa (سطح 5)FARZAD_fa (سطح 5)FARZAD_fa (سطح 5)FARZAD_fa (سطح 5)FARZAD_fa (سطح 5)FARZAD_fa (سطح 5)
0

سلام
کسری جان مثل همیشه دقیق ظریف وزیبا مسئله را بیان کردی فقط یک مسئله ممکنه در مورد همه صدق نکنه واون ترید نکردن آیبیها یا آموزش دهنده هاست آیبیها با توجه به حساب های زیادی که زیر دستشون هست کلاینتهای سود گیر را مشخص میکنند ویا روش اونها رو میدزدند یا از روی حساب هاشون کپی میزنند یا در نهایت یه جورائی شریکشون میشن من جائی که حساب داشتم که آیبی قوی هم بود در زمانی که سود میگرفتم کارمند اون شرکت که با من طرح دوستی ریخته بود گفت منو شریک کن ویه مدت با هم شریک بودیم ومن در طی این مدت بیشتر باکارشون آشنا شدم که گاهی اوقات میشد به خاطر اینکه خودش اونجا نمیتونست ترید کنه یک راههائی را به من میگفت که جالب بود پس با توجه به این مسئله واینکه ترید کردن یک نوع اعتیاد به حساب میاد پس نمیشه آیبی ترید نکنه در واقع ترید ضرر ده نمیکنه وهر کسی به نوعی ترید میکنه شما فکر کنید مثلا بروکر ....اگه ببینه یک کلاینت داره که سود عاقلانه وروی حساب میگیره با ریسک به ریوارد مناسب واین سود مستمر هست نمیاد به عنوان یه شخص یا شرکت توی یه بروکر قوی تر حساب باز کنه واز روی اون کپی بزنه اکثرا"میگن که نه ما اینکارو نمیکنیم ولی به نظر من غیر ممکنه اصلا"صرف راه انداختن بروکر به غیر سود کار این مسئله هست یه روز همین دوست آیبیمون با من تماس داشت که کپیری سراغ نداری که با 0.001 ثانیه پوزیشنو بگیره هر چی هم پولش باشه میخوام من که نداشتم وقتی پرسیدم واسه چی میخوای گفت یه مشتری داریم پوزیشن میزنه 100لات و فوری هم میبنده ویه کله هم میره توی سود میخوام کپی بزنم پس ترید نکردن توی این بازار خیلی سخته من وقتی استراتژیم سود ده نمیشه تا بخوام یه استراتژی دیگه پیدا کنم اوایل طاقت نمیاوردم ومعامله میکردم ولی حالا خیلی روی خودم کار کردم که معامله نکنم ولی از از دستم گاهی گداری در میره ولی در مجموع حرفهاتون کامل ودقیق بیان شده امیدوارم همیشه در یاری رسوندن به هم نوعتون موفق باشیدچون با کلمات شما چشم خیلیها باز میشه مگر عشاق در پناه دادار خدا نگهدار.