نمايش پست تنها
قديمي December 7th, 2009, 13:49   #221
kingnothing
Senior Member

تاريخ عضويت: Mar 2009
محل سكونت: WwW.GuilanFX.CoM
تشکر از ايشان: 453 بار در 167 پست
kingnothing (سطح 2)kingnothing (سطح 2)kingnothing (سطح 2)kingnothing (سطح 2)kingnothing (سطح 2)kingnothing (سطح 2)kingnothing (سطح 2)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به kingnothing
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله rasoulg نمايش نوشته ها
چند روزی است هنگامی که به اینترت وصل هستم، پس از گذشت مثلا 15 دقیقه و یا بیشتر سیستم ارور زیر را می دهد:
Generic host process for Win32 services
has encountered a problem and need to close. We are sorry for the inconvenience
پس از آن نوار پایین سیستم که نمایشگر برنامه هاست، به رنگ سفید و خاکستری در می آید و اینترنت من قطع می شود. هر چند ارتباط با isp قطع نشده است و تلفن اشغال است (اینترنت من دیال آپ است)
البته نشانگر وصل بودن اینترنت (دو مانیتور در گوشه سمت راست نوارنمایشگر پایین) پاک نمی شود و اصلا اجازه دیسکانش هم نمی دهد.
این را هم بگویم از موزیلا استفاده می کنم.
در این موقع مجبور هستم سیستم را ری استارت کنم.
آیا راه حلی است؟
با تشکر
درود بر شما

برای حل این مشکل مراحل زیر را دنبال و اجرا کنید :
- ابتدا وصله امنیتی مایکروسافت را از این آدرس با حجم تقریبی ۲ مگابایت دریافت کنید و آن را نصب کنید .
- نرم افزار رایگان و کوچک ۵۰ کیلوبایتی Windows Worms Door Cleaner را از اینجادریافت کنید .
- سپس نرم افزار را اجرا کرده و در جایی که دایره های قرمز رنگ می بینید بر روی دکمه های مربوط کلیک کنید و با کلیک بر روی دکمه yes پیغام نمایش داده شده را تایید کنید .

در پایان از شما خواسته می شود تا رایانه خود را Restart کنید .
کار تمام است … دیگر با خطای فوق مواجه نخواهید شد

از ارتباط اینترنتی‌تان لذت ببرید
دریافت فایلهای مربوط (وصله امنیتی به همراه نرم افزار Windows Worms Door Cleaner ) با حجم ۲ مگابایت (سرور Rapidshare)

موفق باشید

منبع

آخرین ويرايش توسط kingnothing در December 7th, 2009 و ساعت 14:16
kingnothing آفلاين است پاسخ با نقل قول
2 تشکر کننده از kingnothing: