نمايش پست تنها
قديمي March 17th, 2015, 01:19   #44
DECART
Junior Member

تاريخ عضويت: Aug 2010
تشکر از ایشان: 4 بار در يک پست
DECART (سطح 0)
0

سلام
بعد تقریبا دو و خورده ای سال که تو این سایت نیومده بودم امروز وارد که شدم یهو بغضم گرفت ... باور کنید اشکم در اومد ... همین دیروز یه سمینار تو هتل هیلتون شهر کایسری ترکیه یکی از بروکرای ترکیه ای برگزار کرده بود شرکت کردم ... تازه فهمیدم که ما تو ایران (اینجا باید تاکید کنم اصلا بحث نژادپرستی نمیکنم) چقدر از لحاظ علمی و اطلاعاتی از کشورای دیگه حتی کشورای غربی تو زمینه سرمایه گذاری قویتر هستیم ... حدودا شش ساعت تو یه کنفرانس تخصصی بازار سرمایه و ف ا ر ک س بودم، سطح اطلاعاتی که ارائه شد اینقدر برای من پایین بود که دلم برای خودم و همه هموطنام تو ایران سوخت جیگرم داشت آتیش میگرفت . بعد اومدم برای اینکه یاد گذشته ها رو زنده کنم وارد سرمایه شدم اینجا رو که اینجوری دیدم و این تاپیک رو مطالعه کردم انگار یهو یه بشکه آب یخ روم ریختن الان که دارم این مطلب رو مینویسم اصلا تو حال خودم نیستم شاید بعضیا بگن اینو باش چه دلبستگی به یه سایت داره، اما اینطور نیست دلبستگی من به اون سرزندگی و روحیه مطالعه و آموزش تو این سایت بود که الان به این روز افتاده یاد اون روزا افتادم که کریس داشت ایشیموکو رو یاد میداد چه هیجانی داشت تاپیکا، تعداد صفحات تاپیکا سر میزدن به صد ها صفحه اینقدر دکمه های کیبرد فشرده شد این همه آموزش تو این سایت از مبانی گرفته تا روانشناسی و فاندامنتال و تکنیکال و مدیریت و سرمایه و غیرو که حالا به این روز بیوفته فقط به خاطر اینکه آقایان نخواستند؟!!!
DECART آفلاين است پاسخ با نقل قول
4 تشکر کننده از DECART: