نمايش پست تنها
قديمي May 22nd, 2009, 16:03   #14
nabeghe
Senior Member

nabeghe's Avatar

تاريخ عضويت: Mar 2007
تشکر از ايشان: 626 بار در 193 پست
nabeghe (سطح 1)nabeghe (سطح 1)nabeghe (سطح 1)
0

به نظر من اگه انجمن سرمايه يك انجمن تخصصيه نبايد داخلش حرف هاي غير تخصصي زده بشه.

درسته كه ادم ها نياز دارند كه پس از كار تفريح داشته باشند ولي نيازي نيست كه اين تفريح حتما توي اين انجمن باشه.اين انجمن هاي مختلف با موضوعات مختلف در اينترنت هست. به نظر من تمام موضوعات و تالار هاي غير تخصصي را ببنديد. اينطوري سطح عملي انجمن خيلي بالاتر ميره. و هم انجمن از خطر ف.ي. -- ل.ت.ر شدن نجات پيدا مي كنه.و هم كسي بابت اينكه مطلب سا.ن.سو.ر ميشه دلخور نمي شه.و هم كسي به خاطره مسائل غير مربوط به مسائل اينجا در اين انجمن عضو نميشه.
و اگه خيلي به تفريح و مسائل غير سرمايه اي علاقه داريد يك انجمن ديگه كه كاملا مجزا از اينجا باشه ايجاد كنيد كه اعضاي محترم برن مطالب غير تخصصي شون رو اونجا بگن.
يكي نيست بگه تو كه لالاي بلدي چرا خودت خوابت نمي بره. اخه خود من دو روز پيش يك پست در يك مورد نچندان 30يا30 زدم كه مورد لطف مدير محترم قرار گرفت. كه جا داره همينجا به خاطره جرمي كه مرتكب نشدم ازشون معذرت بخوام.