نمايش پست تنها
قديمي August 2nd, 2009, 18:45   #245
rasputin
Senior Member

rasputin's Avatar

تاريخ عضويت: May 2008
تشکر از ايشان: 4,635 بار در 694 پست
rasputin (سطح 8)rasputin (سطح 8)rasputin (سطح 8)rasputin (سطح 8)rasputin (سطح 8)rasputin (سطح 8)rasputin (سطح 8)rasputin (سطح 8)rasputin (سطح 8)rasputin (سطح 8)rasputin (سطح 8)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله naderbaradari نمايش نوشته ها
سلام من هم به شما تبریک می گم.
راستش از جسارت و هوشمندیتون خیلی خوشم اومد. چون من تا ساعت 18:30 نفر سوم بودم با بالانس 1374.00
ولی با توجه به اختلاف کم با شما که 1365.00 بودین مطمئن بودم که معامله می کنید . بخاطر همین من هم معامله کردم همه رو هم احساسی که بالانس رسید به 1255.00 . امروز با کمال تعجب دیدم که شما معامله نکردید و من با همان امتیازم سوم می شدم. به هر حال تجربه خوبی بود وسه من که اولین بارم بود از مسوولین سایت سرمایه هم تشکر می کنم. من فکر میکونم میکرو بودن این مسابقه یک خوبی بسیار بزرگ داشت که بایستی با یک برنامه دراز مدت و صبر به هدف رسید.

سلام نادر جان

مخلصیم

حدست درسته ، ولی ربطی به جسارت و هوشمندی ندارد !

شما درست گفتی ، من هم ساعت 6 بعد از ظهر دیدم که با اختلاف 9 دلار کمتر از شما چهارم هستم . ولی چون عصر جمعه یک جشنواره نجومی داشتیم ، حتمآ باید میرفتم و امکان بودن پای چارت برام ممکن نبود .

اول خواستم یک پوزیشن بگیرم و تی پی بذارم و برم دنبال کارم ولی چون حدس زدم که احتمالآ شما هم به خاطر حفظ مقام سومی ترید میکنید ، من دیگه به حسابم دست نزدم . شاید اگر پای چارت بودم تحمل نمیکردم و حتمآ ترید میکردم (برای اولین بار نجوم در فارکس به دردم خورد !! )

امروز که اسم شما رو در بالای جدول ندیدم ، فهمیدم که چه اتفاقی افتاده !

به هر حال مهم اینه که یک رقابت خوب و دوستانه بود و باعث شد تجربیات خوب و مفیدی داشته باشیم و با اعضای سایت بیشتر آشنا بشیم !

مخلص شما

راسپوتین