نمايش پست تنها
قديمي September 25th, 2010, 21:39   #1699
Junior Member

تاريخ عضويت: Jun 2010
تشکر از ايشان: 10 بار در 7 پست
avatar (سطح 2)avatar (سطح 2)avatar (سطح 2)avatar (سطح 2)avatar (سطح 2)avatar (سطح 2)avatar (سطح 2)
0

با سلام

جناب مدیر سایت لطفا یه نگاهی به این پیام بازرگانی!!!؟؟؟ بندازید
این پیام احتمالا دیروز یا امروز اومده تو صندوق پیامهای خصوصی من این آقا فکر میکنه من تازه کارم ، بیاد و سر من رو کلاه بذاره

متن پیام :
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ا سلام خدمت شما دوست عزيز

شما تا حالا با ...signal کار کردين ؟ من ورژن قبلي رو خريداري کرده بودم . باهاش کار ميکردم اما خيلي زياد نه ! الان ورژن جديدش رو گرفتم و به طور جدي کار باهاشو شروع کردم . الان نزديک به 2 هفته ميشه که دارم باهاش کار ميکنم و پزيشن منفي هم نداشتم !!!! اين واسه خود من يه چيز واقعا دور از دسترس بود !
من با حساب 240 دلاريم رو در کمتر از 1.5 هفته 130$ تا سود کردم . 1هفتشم مسافرت بودم اما پزيشن باز داشتم . من الان فقط با اين کار ميکنم .

قيمتش 50 هزار تومان هست .
اگر شما هم خواستين به من پست خصوصي بدين .
اينم ميل من :

اين شماره من هست : . . .
اگر سوالي بود من هستم !! بعد از اين که ديدين اگر خواستين بخرين اينم شماره حساب من هست :
. . .
استيت منت live هست .باورتون بشه که چه جادويي ميکنه!!!
هر سوالي داشتين واسم ميل کنين يا تماس بگيرين .
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

لطفا یه فکری واسه این افراد فرصت طلب بکنید
اکه به جای من یه آدم تازه کار این پیام رو دریافت میکرد به احتمال زیاد تو هچل می افتاد و کلی مشکل واسش درست میشد

با تشکر
avatar آفلاين است پاسخ با نقل قول
تشکر کننده از avatar: