نمايش پست تنها
قديمي July 5th, 2010, 01:46   #36
amin233
Senior Member

amin233's Avatar

تاريخ عضويت: Nov 2007
محل سكونت: ديارمن ديار نون
تشکر از ايشان: 277 بار در 89 پست
amin233 (سطح 1)amin233 (سطح 1)amin233 (سطح 1)amin233 (سطح 1)amin233 (سطح 1)
ارسال پيغام بوسیله AIM به amin233 ارسال پيغام بوسیله Yahoo به amin233
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله فرشاد صارمی فر نمايش نوشته ها
با سلام
برای داشتن یک آی پی Valid در اینترنت شما می تونید از همین VPS و کانکشن ... که میسازید استفاده کنید.
برای اینکار تنها کافی است یک Domain ثبت کنید.حالا هرچی باشه ،ir باشه ... ارزون تر هست ،فکر کنم سالی 4 هزار تومان هست.
بعد ازثبت دومین باید DNS آن را آی پی VPS خود قرار دهید
سپس باید مراحل زیر را انجام دهید:
1-DNS را روی VPS راه اندازی کنید.
2-در تنظیمات DNS یک Hostرا برای کاربری که وصل میشه اختصاص دهید.و یا آی پی ثابت به او اختصاص دهید. مثلا یک هاست با نام کاربر.
3-در تنظیمات یوزر باید IP ثابت به او بدهید،
4-با کانکشنی که ساختید به VPS خود متصل بشید.

به طور مثال شما یک دومین با نام Test.ir ثبت کردید ،و در DNS سرور یک هاست با نام کاربرUSER ثبت کرده اید.
خوب حالا هر زمان که شما با کانکشن ... به vps خود متصل شوید .دارای یک آدرس valid در اینترنت هستید.برای دست یافتن به آدرس کامپیوتر خود از ادرس زیر استفاده می کنید:
user.test.ir
به همین سادگی
البته می توان به طور پیشرفته تر تنظیم کرد و از تنظیمات بهره برد ، ولی فکر کنم همین برای داشتن یک آدرس valid کاربرد داشته باشه ، حالا شما از هر جای دنیابا هر ویندوز یا موبایلی کانکت بشید همین آدرس را خواهید داشت

موفق باشید

من خیلی وقت پیش از hamachiاستفاده کردم ،ولی تفاوت های زیادی بین این روشها وجود داره ،مهمترینش کیفیت هست

با سلام

جناب آقا فرشاد و ديگر دوستان

ميخواستم از طريق GPRSايرانسل تو محل كارم بتونم دسكتاپ سيستمم رو تو خونه مانيتور كنم(استفاده از متا تريد -سرعت بالاي اينترنت تو خونه و عبور از پرو ك-س-ي-) و
اولا براي آي پي وليد ميتونم از همين DNS روي host استفاده كنم و اگه ميشه بيشتر توضيح بدهيد تا بتونم توسط ريموت دسكتاپ ويندوز كانكت بشوم
دوما اينكه برنامه TeamViewer خيلي عالي جواب ميده مخصوصا تو سرعت هاي پايين ولي مشكل اينه كه بعد از چند روز ريجيستر ميخواهد-انصافا براي GPRS خيلي بهتر از ريموت دسكتاپ است-حالا شما برنامه اي را به غير از TeamViewer و ريموت دسكتاپ كه با سرعت پايين بتونه جواب بدهد را سراغ داريد ؟

همچنين اين قضيه DNS , Host را بيشتر توضيح بفرماييد

ممنون
خدانگهدار