نمايش پست تنها
قديمي June 9th, 2009, 18:09   #1582
مسعود رهجو
مدیر سابق تالار سیستمها و روشهای معامله

مسعود رهجو's Avatar

تاريخ عضويت: Feb 2007
محل سكونت: در آغوش خدا
تشکر از ايشان: 30,640 بار در 4,644 پست
مسعود رهجو (سطح 10)مسعود رهجو (سطح 10)مسعود رهجو (سطح 10)مسعود رهجو (سطح 10)مسعود رهجو (سطح 10)مسعود رهجو (سطح 10)مسعود رهجو (سطح 10)مسعود رهجو (سطح 10)مسعود رهجو (سطح 10)مسعود رهجو (سطح 10)مسعود رهجو (سطح 10)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله blue_dream_1983 نمايش نوشته ها
سلام آقای رهجو.
ممنونم از شفاف سازی که کردید. پست شما طنز بود ،من هم فکر می کنم پریشب 2 تا جمله ی طنز و یک عکس گذاشتم که واقعا به سرعت نور پاک شد .البته اعتراضی هم نکردم. چون چند پست قبل را که طنز انتخاباتی داشتند دیدم فکر کردم مشکلی ندارد در این باره در تاپیک طنز پست زد .
پست شما هم بالاخره پاک شد ولی شاید اختلاف زمانی که ایجاد شد باعث این مسئله شد .به هر حال من هم وقتی پست شما را دیدم که هنوز باقی مانده کمی تعجب کردم اما اعتراضی نیست چون واقعا با این هیاهوی انتخابات و اختلافات سلیقه ای که در همه جا همینطور سایت ایجاد شده جای اعتراضی نمونده و ما هم اعتراضاتمان را کردیم دیگر ،مرجعی برای رسیدگی باشد اقدام می کنند بالاخره.
به هر حال ممنونم چون این پست شما برایم مهم بود.مرسی.
سلام خانم شیخی
اون دیر پاک شدن هم به خاطر این بود که بنده دیر جواب پیغام وحید را دادم و وقتی هم دادم عنوان کردم که فکر نکنم که مسایل طنز ربطی به بحث های جدی سیاسی داشته باشد اما هر طور صلاح میدانند میتوانند عمل کنند کل پست بنده در اختیار ایشان هست حذف هم شد اصلا ناراحت نمی شوم واقعا ارزشو داره من بخواهم به خاطر منافع کسی دیگری با وحید کل کل کنم
الان سیاست هم مثل بازی فوتبال شده کسی دیگه حالشو مکنه من باید حرص بخورم
بی خیال
مرسی