نمايش پست تنها
قديمي June 9th, 2009, 17:45   #1579
clyde_barrow
Senior Member

clyde_barrow's Avatar

تاريخ عضويت: Jul 2008
محل سكونت: Rest in peace,in Western Heights Cemetery in Dallas
تشکر از ايشان: 4,907 بار در 801 پست
clyde_barrow (سطح 4)clyde_barrow (سطح 4)clyde_barrow (سطح 4)clyde_barrow (سطح 4)clyde_barrow (سطح 4)clyde_barrow (سطح 4)clyde_barrow (سطح 4)clyde_barrow (سطح 4)clyde_barrow (سطح 4)clyde_barrow (سطح 4)clyde_barrow (سطح 4)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله Aamed نمايش نوشته ها
سلام کلاید عزیز
خوب هستی عزیز دل برادر؟
با بهزاد اقبالی مشکل داری؟ با شیخ مهدی کروبی یا با مدیریت سایت؟ اول تکلیف خودت رو مشخص کن.
اگر با مدیریت مشکل داری چرا در تاپیک بهزاد می نویسی؟7- مگر یادت رفته بهزاد چه قدر برای انتقال تجربیاتش به شما وقت گذاشت. هر کسی که نداند من که شاهد بوده ام. مطالبی را که حتی به من به عنوان صمیمی ترین دوستش در این فروم نداد به شما داد. 2-آنروز من به بهزاد انتقاد نکردم چرا مطالب به این با ارزشی را به یک شخصیت مجازی می دهد، چون فکر می کردم شما را کامل می شناسد!!! اما زمان مشخص کرد شما تنها یک شخصیت مجازی هستید که حتی حرمت زحمات دیگران را هم در قبال خود به فراموشی می سپارید. چرا یکبار هویت خود را فاش نکردی؟ 1- چرا به یکباره غیب شدی و با اینکه اعلام کرده بودی با سیاست های اینجا مشکل داری دوباره برگشتی؟ 3 3-بهزاد چه از شما می دانسته که بازگو کردنش این همه شما را برآشفته کرده؟

کلاید عزیز شرافت نه حرفه و نه مزاح، شرافت یعنی حرمت را نگه داشتن. 6-شرافت یعنی احترام قائل شدن برای نظرات دوست و دشمن. شرافت یعنی نمک خوردن و نمکدون نشکستن. بحث جانبداری از بهزاد نیست، من هم با بهزاد اقبالی دوست هستم و هم با البرز عزیز(Lastnight)؛
اتفاقا بر سر کاندیدای مورد حمایت بهزاد، بارها با هم بحث کرده ایم و به تفاهم نرسیده ایم. اما این دلیل نمی شود که من وی را به عنوان یک دوست صمیمی در یک محیط عمومی زیر سوال ببرم. نظر او برای من محترم است و نظر من برای او. دوستی ما سر جای خودش و رای و نظر انتخاباتیمان هم درجایگاه خودش.
4- شما که میخوای دیکتاتوری وجود نداشته باشد و اول از خودت شروع می کنی، چرا نمی پذیری که اگر در این انجمن حاضر هستی باید به قوانین انجمن احترام بگذاری و قانون می گوید اگر مخالف پست یا مطلبی هستی تنها اجازه داری آنرا گزارش کنی و مبنای قضاوت و اجرای قانون مدیران سایت می باشند. ا
5-گر هم قوانین فروم سرمایه را قبول نداری پس چرا اصلا اینجا حضور داری؟

آرزومند بهترین آرزوهای شما
حامد خسروی
سلام جناب خسروی
دوست عزیز اینکه من چرا یکدفعه و یکدفع پیدام شد شاید بدلایل خصوصی باشه که نخوام که اینجا بیان کنم ولی حالا که می فرمایید در جزیان مسایل من و بهزاد قرار داشتید ،سوال دارم از شما :
1-من کی و چه وقت و کجا در عموم و حتی به شما اعلام کردم که دلایلم از رفتن ناگهانیم از سایت چیه که الان شما برای من تکلیف تعیین میکنید؟؟؟؟

2-من به شما چه تعهدی داده بودم که اسمم رو اعلام کنم یا مگر در قبال انتقال تحربیات بهزاد من بهش قول داده بودم که اسمم رو بگم؟؟؟؟
کمااینکه بارها اینکار رو کرده بودم..مردم بدونید من اسمم کلاید الکاشامونه...اصالتا کلدی...پدرم یهودی..مادرم مسیحی...خودم خدا ناپرست(حالا اینکه چطور میشه یک یهودی و مسیحی میتونن باهم ازدواج کنند رو باید توضیح بدم؟؟؟؟...اگر روابط قبل از ازدواج پدر و مادرم رو بیان کنم مطمئن میشین؟؟؟؟؟.....چیزی دیگه ای هم هست تا بگم تا شما راضی بشید؟؟؟؟؟)

3-بهزاد باید چیزی خاصی از من میدونست تا من براشفته بشم؟؟/؟؟؟...ایا شما وقتی از دست کسی دلخورین(چه به حق چه به ناحق) برای بیان دلخوریتون به خودتون اجازه میدنین به بیان مسایل خصوصی که زمانی بین 2 نفر ردوبدل شده (حالا اعم از هر چیز حتی اگر همش هم خوب بوده باشه) بپردازید؟؟؟؟...ایا خودتون وقتی حتی دشمنتون...دقت کنید حتی دشمنتون (چه برسه به دوستتون) از این روش استفاده کنه روشش رو تقبیح نمیکنید؟؟؟؟؟؟....اصلا گیریم طرف دشمن...طرف شخصیت مجازی...طرف دروغگو...وقتی طرف در مواجه با شما چنین روشی رو بکار نمیبره(و هیچ وقت هم بکار نخواهد برد) ایا شما از این روش استفاده میکنید؟؟؟...اصلا کلا شما استفاده از این روش رو تایید می کنید؟؟؟؟؟...خیلی خوشحال میشم یک جواب ساده اره یا نه بهم بدید

4-شما کجا بودین وقتی سر قوانین سایت بحث شد و این نتیجه گرفته شدکه بحث سیاسی برای سایت خطر داره پس از هر گروه و هر جناح کسی حق بحث سیاسی اعم از هر نوعش نداره؟؟؟؟؟.....من اون پستم برای اعتراض به شکسته شدن این قانون بود...اشتباه نکنید...اعتزاضم به بهزاد اقبالی نبود که چرا این کار رو کرده(هر چند که بنظرم اشتباه کرده ولی همه گاهی اشتباه میکنند و من همینجا تایید میکنم و امضا میدم که من از بهزاد تابحال به اندازه انگشتان یک دت هم اشتباه و تخلف در سایت ندیدم...حنی با اینکه مدیر بود می تونست)...اعتراضم به این بود که وقتی این اشتباه انجام شد نه تنها برخورد مناسب انجام نشد بلکه تشویق هم شد با اینکه اظهر من الشمس بود که این کار سیاسیه(دلایلش رو قبلا گفتم) و منجر به تحریک میشه؟؟؟؟؟...منظورم از برخود این نیست با بهزاد بتندی رفتار می شد بلکه بعلت شخصیت محترمش .... همونکه دوستان فرمودند بعلت سابقش به ایشون گفته می شد این کار رو بعد از انتخابات بکنه...نه تنها اینکار نشد بلکه تایید و تشویق شد...بلکه 53 نفر منجمله شما تاییدش کردید....من اعتراضم به این رویه بود...اعتراضم به این بود:

"واعظان کین جلوه بر محراب و منبر میکنند ,چون به خلوت میروند آن کار دیگر میکنند"

واعظان اینجا بهزاد نیست...چون بهزاد هم فردیست که مثل من یک نظر خاص خودش رو داره...به درست یا غلط یک کاری رو برای بیان عقادیش میکنه که مطابق قانون سایت نیست....ولی ولی...من اعتراضم به افرادیست اعتراضم به روندیست که به این بی قانونی دراین مورد صحه میزارند و در جای دیگر و برای فرد دیگر تحمل نمی کنند و بهش می تازند.
5-شما خودتون از کسانی بودید که پای اون نوشته تشکر کردید و تاییدش کردید..بااینکه شرایط رو می دونستید(حداقل اینجور بنظر میاد چون دم از قانون سایت می زنید)...حالا میتونم بپرسم شما خودتون هم که قوانین سایت رو رعایت نمیکنید پس چرا برای دیگران تعیین تکلیف برای موندن یا رفتن می کنید؟؟؟؟......
چرا خودتون قوانین رو رعایت نکردید؟؟؟؟؟

6-شرافت یعنی ....یعنی.......یعنی ......یعنی.....
نمی دونم حالا مفهوم شرافت برای شما چیست و مفهموم طرفداری بدون اندیشه

7-فرمودید که از مسایل من و بهزاد اگاهید.....ولی باید بعضتون برسونم که مساله دادن جزوه ایکه حتی به شما نداد
مال 4 - 5 ماه بعد از اشناییمون هستش...پس احتمالا شما 4-5 ماه دیر از مسایل خبر دار شدید....حالا سوالی از شما دارم...ایا شما از مسایل قبل از اون هم خبر دارید؟؟؟؟؟....ایا می دونید قبل از اینکه بهزاد به من جزوشو بده(که بخاطر اینکار و بخاطر تمام چیزهایی که بهم یاد داده من منت دارش هستم و بدون هیچ تعارف یا چاپلوسی ازش متشکرم) من علت اینکه نمیتونم باهاش نزدیکتر از این درتماس باشم رو گفته بودم؟؟؟؟؟؟.....می دونستید بهزاد می تونست بهم اعتماد نکنه و خیلی راحت وقتی دلایلم رو شنید روابطش رو با من کم کنه؟؟؟؟؟؟.......می دونید بهش گفته بودم وقتی موقعش برسه حتما میام و از نزدیک می بینمش...نه اون بلکه امیر بابک و امیر شاهرودی رو هم خیلی خیلی بیشتر از خودشون مشتاقم که از نزدیک ببینمشون؟؟؟؟؟.....می دونید که دلایلم اینجا گفتنی نیست و به خود بهزاد هم بارها این نکته رو گفته بودم؟؟؟؟؟....می دونستی وقتی همون موقع که دلایلم رو گفتم می تونست روابطش رو کم کنه؟؟؟؟؟...حالا گناه من چیه که شرایط من اینطوره....تصمیم با بهزاد بود....حالا شما با این تفاسیر بازهم به سوال دیگرم جواب بدید:
اگر از این موضوع ها با خبر نبودید چطور میتونید به خودتون حق بدید که به هوای دونستن همه چیز ،درمورد من قضاوت کنید و از من بازخواست؟؟؟
اگر هم با خبر بودید باز با وقوف به شرایط چطور به خودتون اجازه می دید که این حرفا رو بزنید؟؟؟؟؟

8-فرمودید که به بهزاد گفتم به یک شخصیت مجازی اعتماد نکن و جزوتو نده...میشه بپرسم حال اکه اقا بهزاد بمن اعتماد کرده من چه خیانتی به اعتمادش کردم؟؟؟؟...ایا جزوشو پخش کردم؟؟؟؟...ایا بنام خودم زدم دادم بیرون؟؟؟؟؟؟...ایا بعد از گرفتن جزوه اومدم به همه گفتم من سوادم رو در این موضوع از خودم پیدا کردم و بهزاد هیچ نقشی نداشته؟؟؟؟...ایا بارها وبارها زبانا و عملا به همه ثابت نکردم من خیلی چیزها رو از بهزاد یاد گرفتم؟؟؟؟...ایا اصلا من از این جزوه شروع کردم به پول دراوردن از دیگران؟؟؟؟؟؟

کدوم یک از اینکارها رو کردم که به من میگید نمک خورده و نمکدون رو شکسته؟؟؟؟؟؟؟...چکار کردم در این مورد ؟؟؟؟؟

می دونید یکی از بچه های این سایت کتابهایی رو بمن شخصیت مجازی نمکدون شکن داده بدون اینکه حتی حتی یک کلمه ازدهنش شنیده باشید؟؟؟؟..کتابهایی که خود ایبوکش کلی قیمتشه...کتابهایی نه مثل این کتابهای مورفی و الیوت و این حرفا...کتابهای جدی اقتصاد که جز پرفروشترین کتابهای اقتصادی جهان هستند...یکبار شنیدن ادعا کنه و بگه که بمن اینا رو داده؟؟؟/(که اگرم بگه حقشه و من مدیونشم)...اصلا بهزاد تابحال اومده بگه چه چیزهایی بهم داده یا نداده(که اگرم بگه حق داره و من قبول دارم و منت دارش هستم)..حالا شما از چه چیز ناراخت شدین که همه جا جار می فرمایید که به کلاید اینا رو داده بمن نداده؟؟؟؟
اگر از اینکه به شما این جزوه داده نشده ناراحتین باید عرض کنم که بهزاد به یک نفر دیگه هم مطمئنم این جزوه رو داده(حالا اگر خودش خواست میگه)

مرسی

آخرین ويرايش توسط clyde_barrow در June 9th, 2009 و ساعت 17:50
clyde_barrow آفلاين است پاسخ با نقل قول
2 تشکر کننده از clyde_barrow: