نمايش پست تنها
قديمي May 28th, 2010, 00:02   #138
Kasra
مدیر تالار بروکرها، مسئول تالار کامپیوتر و اینترنت

Kasra's Avatar

تاريخ عضويت: Sep 2007
محل سكونت: تهران
تشکر از ايشان: 10,328 بار در 1,400 پست
Kasra (سطح 11)Kasra (سطح 11)Kasra (سطح 11)Kasra (سطح 11)Kasra (سطح 11)Kasra (سطح 11)Kasra (سطح 11)Kasra (سطح 11)Kasra (سطح 11)Kasra (سطح 11)Kasra (سطح 11)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله Hamed2420 نمايش نوشته ها
.....

کسری جان ایمیل شما رو دریافت کردم، خواندم و هنوز هم دارمش. لطفاً یکبار دیگر خودتون ایمیلتون رو بخونید ببینید سوالی از من کرده بودید که من بخوام جوابی بهش بدم؟!!!!
شما یک توضیحی در مورد سوال من دادید که حداقل برای من قانع کننده نبود و تبریک به خاطر تاهل گفتید که از شما بسیار ممنون هستم . اگر ایمیل رو ندارید، میتونم دوباره براتون فرواردش کنم.

......
حامد جان، منظورم اين بود كه چنانچه ابهامي در مورد توضيحات من يا در مورد مسايل ديگر برايتان باقي مانده بود مي توانستيد توسط ايميل از من جواب بخواهيد . مطمئن هستم با گفتگو كردن ، نقاط ابهام شما برطرف ميشد . يا ميشد تلفني صحبت كرد . . .
متاسفانه در فضاي مجازي ، لحن سخن گفتن افراد مشخص نيست ، ولي اگر از من كينه اي به دل داشته ايد يا قصد ضربه زدن به من را داشته ايد به شما تبريك ميگويم ، چون در بدترين موقعيت قرار دارم كه از همه طرف تحت فشار هستم و . . .

خدایا به من کمک کن تا وقتی می خواهم درباره ی راه رفتن کسی قضاوت کنم کمی با کفش های او راه بروم.