نمايش پست تنها
قديمي May 21st, 2009, 15:19   #1416
kakolokia
Senior Member

kakolokia's Avatar

تاريخ عضويت: Mar 2006
محل سكونت: تهران
تشکر از ايشان: 7,826 بار در 1,641 پست
kakolokia (سطح 5)kakolokia (سطح 5)kakolokia (سطح 5)kakolokia (سطح 5)kakolokia (سطح 5)kakolokia (سطح 5)kakolokia (سطح 5)kakolokia (سطح 5)kakolokia (سطح 5)kakolokia (سطح 5)kakolokia (سطح 5)
ارسال پيغام بوسیله MSN به kakolokia ارسال پيغام بوسیله Yahoo به kakolokia
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله farari نمايش نوشته ها
بنده شعرها می سرایم برای دموکراسی و فرایندهایی از این دست وخواب خوش من چیزی جز رفتارهای دموکراتیک گونه نیست که والاتر از آن نمی بینم.اما ای دریغ که مثل آب خوردن سر دموکراسی بریده می شود.

مادرتان به سلامت که همیشه حسرت صداقت های نسل های پیش را خورده ام .نسل هایی که اگر ذره ای آنان را سرلوحه کنیم بی شک قهرمان زندگانی هستیم.نسلی که من به شخصه نتوانستم چیزی از صداقتشان را وام بگیرم.اما تا ابد تمجیدگر رفتارهایشان خواهم بود.

اما باید ببینیم این فرایند دموکراتیک آیا در پی این نیست که مرزها را تنگتر و حریم را سخت تر نماید.پیش زمینه دموکراسی حذف نکردنست نه حذف کردن چهره.حذف نکردن قوانین بنیادی دموکراسی !

تا نظر شما و آقا رضا چه باشد تا من ادامه دهم ............
با نام و ياد خدا

ممنون از لطف شما

اگر درست متوجه منظور شما شده باشم مي خواهيد بفرمائيد همه سعي و تلاش ها براي رسيدن به يك جامعه دموكراتيك مجازي در اين سايت محكوم به شكست هست و در نهايت نارضايتي ها كاهش پيدا نمي كنه و در اجرا دچار نقص مي شويم و همون جو سليقه ها و برداشت ها و منافع شخصي حاكم هست ؟

در جواب شما مي تونم بگم فرض كنيد تا الان در محدوديت بوديم و از حالا مي خواهيم يكبار هم كه شده دموكراسي رو تمرين كنيم، اگر اين كار رو نكنيم چطور مي فهميم كجاي كارمون ايراد داشته و بايد اصلاح بشه ؟

اگر راه حل بهتري داريد ارائه بديد و يا مساله رو كاملا باز كنيد تا بهتر بررسي بشه

پ.ن: اعتقاد بنده بر اين هست كه همه خوب هستند و در پي اصلاح و خير رساني هستند مگر اينكه عكس اون ثابت بشه، تازه در اينجا باز هم كل موجوديت و هويت شخص رو زير سوال نمي برم و به همون افكارها و رفتارهاي نادرست انتقاد مي كنم.

موفق باشيد
يا علي
2 تشکر کننده از kakolokia: