نمايش پست تنها
قديمي June 16th, 2011, 01:53   #14
Gh.Saeadian
Senior Member

تاريخ عضويت: Aug 2007
تشکر از ايشان: 18,896 بار در 2,742 پست
Gh.Saeadian (سطح 11)Gh.Saeadian (سطح 11)Gh.Saeadian (سطح 11)Gh.Saeadian (سطح 11)Gh.Saeadian (سطح 11)Gh.Saeadian (سطح 11)Gh.Saeadian (سطح 11)Gh.Saeadian (سطح 11)Gh.Saeadian (سطح 11)Gh.Saeadian (سطح 11)Gh.Saeadian (سطح 11)
Thumbs up

1

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله AbarEnsan نمايش نوشته ها
سلام جناب سعيديان
سرمايه خالي از سكنه خوش ميگذره. ميبينيد كه بالاخره ما هم بورسي شديم(از نوع ايرانيش). tsetmc سايت خوبيه ولي باز هم مشكل اصلي سرجاشه. نبودن قيمت هفتگي. اين خيلي جالبه كه پيدا كردن قيمت هفتگي سهام در بورس ايران كار سختيه. و اين دو سه ماهي كه با سهام ايراني درگير بودم متوجه شدم قيمتهاي هفتگي راهنماي بسيار بهتري نسبت به قيمتهاي روزانه هستش. براي پيدا كردن قيمت هفتگي راههاي مختلفي جهت تركيب كندلهاي روزانه وجود داره (انديكاتوري يا دستي) ولي چيزي كه مد نظر من هست نبايد خيلي وقتگير باشه تا بشه از بين دهها سهم با يك بررسي اجمالي سهم يا سهام مورد نظر جهت تحليل اصلي رو انتخاب كرد.
كسي چه ميدونه شايد اگر از تئوري كه توي ذهنمه نتيجه گرفتم يه تاپيك آموزشي همينجا راه بيندازم واز تجربيات دوستان هم استفاده كنم.
از همه دوستان براي اينكه براي پاسخ به پستهاي بنده وقت ميگذارند متشكرم.
سلام آقای کارمند عزیز
بانک خوش میگذره؟ به خوشی شما من که اینجا رو ول نمی کنم و تا حالا هم که نقل مکان نکردم. هر چند که این آقا مدیره از خداشه از دست من یکی خلاص شه.
الغرض اومده بودم همین توضیحات آقا مدیر رو بدم که دیدم مبسوط گفتن.
البته فکر نکنی منهم رفتم سراغ بورستون ها ، نه اینو از جهت اطلاعات عمومی بلت بودم!
موفق باشی
Gh.Saeadian آفلاين است پاسخ با نقل قول
5 تشکر کننده از Gh.Saeadian: