نمايش پست تنها
قديمي April 12th, 2011, 19:59   #110
gh@r@$
Junior Member

تاريخ عضويت: Mar 2011
تشکر از ايشان: 35 بار در 10 پست
gh@r@$ (سطح 0)
1

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله realfx نمايش نوشته ها
با سلام و تشکر از شما بخاطر ارائه این اطلاعات

چند نکته مهم نظر من رو به خودشون معطوف می کنن:

1- آیا تو این بورس stop loss توسط کارگذار گارانتی میشه ؟

2- اگه بورس با یه خبر خیلی مهم بد و فورس مازور مواجه بشه چقدر می تونیم امیدوار باشیم معاملات خودمونو نقد کنیم و از بین رفتن اصل سرمایه که بعنوان مارجین معاملات گذاشتیم جلوگیری کنیم؟

3- با توجه به تحلیل کارشناسان مبنی بر حبابی بودن شاخص بورس آیا معامله کردن در اون ریسک بالایی نداره ؟

4- آیا ایشان ( استاد دوره ) اشاره ای به متوسط سود ماهیانه درصورت بکارگیری ابزارهای تکنیکالی مذکور نداشتند ؟

با تشکر مجدد
با سلام
خواهش می کنم .
الان داشتم بخش بورس سایت ایران-ایگلد رو نگاه می کردم ، دیدم دوست عزیز جناب حسابرس تاپیک پرسش و پاسخ پرباری زده است .من فکر می کنم سوالات پایه را در آن تاپیک مطرح کنیم بهتر باشد . البته ایشان رشته شان حسابداری است و من فکر می کنم بیشتر فاندامنتال تحلیل می کنند تا تکنیکال .ولی اطلاعات بسیار جامعی دارند .

http://iran-egold.com/forum/showthre...=8299&p=106996

خدمتتان عرض کنم در کل روال آموزشهای رایگان تالار بورس کرج ، به این صورت است که دو جلسه مقدماتی و دو جلسه تکنیکال برگزار می کنند .یعنی 4 جلسه . البته من ابتدا فکر می کردم 3 جلسه است که امروز در کلاس متوجه شدم 4 جلسه است .

حقیقتش روزهای 3 شنبه کلاسهای مقدماتی و کلاسهای تکنیکال روزهای یکشنبه است ومدرس کلاسها با هم متفاوت است. من یکشنبه دیگر سوالاتتان را خواهم پرسید ،چون امروز بیش از حد شلوغ بود . در صورت تمایل از جناب حسابرس هم می توانید بپرسید ، ایشان بسیار با حوصله پاسخ می دهند .

من کلا زیاد جلسه مقدماتی برایم جالب نبود و حلسه تکنیکال را بیشتر دوست داشتم . ولی تو این جلسه یکی از حاضرین در زمینه حبابی بودن شاخص بورس که شما سوال کردید ، از مدرس سوال کرد و مدرس پاسخ داد :"این حبابی است که حداقل امسال نمی ترکد!".

نکته جالب توجه این بود که تالار بورس آنقدر شلوغ بود که مجبور شدند حاضرین را دو دسته کنند و در دو بخش کلاس برگزار شد و مدیر تالار گفت :"این تا بحال سابقه نداشته است ."

چیزی که جالب بود این بود که در هر دو جلسه مقدماتی و تکنیکال ، فقط دو نفر از دوستان بودند که فارکس هم کار می کردند و می خواستند در بورس داخل هم سرمایه گذاری کنند و این جمعیت زیادی که آمده بودند ،هیچ کدام سابقه فعالیت در بازارهای مالی را نداشتند . در کل رغبت کلی جامعه به سرمایه گذاری در بورس زیاد شده است .

مدرس کلاس تکنیکال ، آموزش حضوری 16 ساعته ای دارد که به دلیل آنکه این کلاسها رایگان نیست ،متاسفانه اجازه انتقال مطالب آن را ندارم . ولی بعد با اجازه جناب حاج حیدری ،آغاز کننده تاپیک ، تحلیلهایم را بر اساس آموزه های این کلاس ،در تاپیک جاری قرار می دهم ، تا با هم تکنیکال در بورس داخل را بررسی کنیم و هم اینکه از تجربیات جناب حاج حیدری در این زمینه استفاده کنیم .

آخرین ويرايش توسط gh@r@$ در April 12th, 2011 و ساعت 20:50
gh@r@$ آفلاين است پاسخ با نقل قول
تشکر کننده از gh@r@$: