نمايش پست تنها
قديمي June 26th, 2010, 19:52   #163
danialfx
Senior Member

danialfx's Avatar

تاريخ عضويت: Aug 2009
محل سكونت: اتوبان ساري-شیراز و تاپیک کتابخوانی قیمت ها
تشکر از ايشان: 1,173 بار در 316 پست
danialfx (سطح 4)danialfx (سطح 4)danialfx (سطح 4)danialfx (سطح 4)danialfx (سطح 4)danialfx (سطح 4)danialfx (سطح 4)danialfx (سطح 4)danialfx (سطح 4)danialfx (سطح 4)danialfx (سطح 4)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به danialfx
0

سلام اقا رضا مدیر سایت سرمایه
حدود 1 سالی میشه من در سایتتون عضوم. و اوایل به خودم اجازه نمیدادم که بخوام انتقادی کنم
ولی الان بعد از 1 سال میبینم که انتقادی که داشتم روز به روز در این سایت بیشتر میشه
فکر میکنم اولین تاپیکی که در این سایت دیده بودم اخرین نقد راسپوتین بود که واقعا از توهین هایی که افراد به هم میکردن تعجب کرده بودم (یادم نمیاد چه اشخاصی بودن و شخص خاصی هم مد نظرم نیست)
و از اون روز به بعد باز هم در تاپیک های مختلف میبینم که افراد خیلی راحت بدون هیچ دلیلی و فقط به خاطر اختلاف سلیقه سخنانی به زبان میاورند که فکر میکنم دور از شان سایت و اعضاش باشه .
فکر نمیکنین وفتش شده باشه که افرادی که به هم توهین میکنن از پست زدن محروم بشن یا تا مدتی اجازه پست زدن نداشته باشن؟؟؟
اخرین این توهین ها هم تاپیک راهنماییم کنید دارم سقوط میکنم هست که با احترام نسبت به اعضایی که اونجا پست میزنن ولی وافعا 2 روزه که سر هیچ چیز افراد مشغول جر و بحث کردن هستند.
یعنی واقعا نمیشه بدون اینکه به هم توهین کنیم. بخوایم انتقادی نسبت به هم کنیم؟؟
یا دلیلی بیاریم که به این دلایل مثلا روشی اشتباهه
یا به این دلایل حرف من درسته؟؟
واقعا نمیشه نخوایم حرفامون رو به زور به دیگران بقبولونیم؟؟
نمیشه فقط دلیل بیاریم و نخوایم به زور خودمون و حرفمون رو به دیگران ثابت کنیم؟؟؟
نمیخواستم پست خاصی رو اسم بیارم. ولی واقعا این پست رو ببینید:

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله . نمايش نوشته ها
از اینکه تو خودتا گنده لات فارکس میدونی یه توهمه سر جوخه اما من فقط یه سوال کوچیک کردم جوش اوردی اگه بلد نیستی بگو من پیش دبستانی فارکس بهت بگم. از اینکه خودما کوچیک کردم از تو کوچولو سوال کردم درسته اشتباه کردم برو با تفکرات مریضت خوش باش. نباید از ادمایی که مشکل مثلث زدگی دارن وروان درگیر سوال کرد
واقعا به نظر شما افرادی که حاضر میشن از چنین واژه هایی استفاده کنن دلیلی داره که از پست زدن محروم نشن؟؟؟
من به عنوان کوچیکترین عضو و یه تازه کار واقعا خجالت میکشم چنین پست هایی رو بارها در سایت میبینم.
امیدوارم فکری برای این مشکل صورت بگیره
قربان شما
ارادتمند-دانیال

www.ouja-shomal.blogfa.com

آخرین ويرايش توسط danialfx در June 26th, 2010 و ساعت 19:57
danialfx آفلاين است پاسخ با نقل قول
3 تشکر کننده از danialfx: