نمايش پست تنها
قديمي June 6th, 2010, 10:43   #154
مسعود رهجو
مدیر سابق تالار سیستمها و روشهای معامله

مسعود رهجو's Avatar

تاريخ عضويت: Feb 2007
محل سكونت: در آغوش خدا
تشکر از ايشان: 30,640 بار در 4,644 پست
مسعود رهجو (سطح 10)مسعود رهجو (سطح 10)مسعود رهجو (سطح 10)مسعود رهجو (سطح 10)مسعود رهجو (سطح 10)مسعود رهجو (سطح 10)مسعود رهجو (سطح 10)مسعود رهجو (سطح 10)مسعود رهجو (سطح 10)مسعود رهجو (سطح 10)مسعود رهجو (سطح 10)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله lastnight19 نمايش نوشته ها
جناب رهجو شما چرا چنین چیزی رو می فرمائید؟

شما که خودتون زمانی که مدیر تالار سیستمها و استراتژی بود هم قسمت "سیستمهای منتخب" رو راه اندازی کردید و هم اینکه چند تاپیک قفل شده ایجاد کردید که فقط خودتون قادر به پست زدن در اونها بودید، ولی بنظر من اشتیاق شما برای تاپیک زدن و اظهار نظر کردن نه تنها کم نشد بلکه روز به روز هم بیشتر شد (البته حمل براین موضوع نشه که من مخالف رویه شما هستم، اتفاقاً کاملاً هم با سیستم کاری شما موافق هستم) ولی چیزی که هست خود شما به عنوان نمونه بارز این قضیه اینکار رو مدتها پیش انجام دادید.

نمونه دومش هم جناب بهزادخان اقبالی که می تونید تشریف ببرید به تالار فاندامنتال و ملاحظه کنید که ایشون هم دقیقاً مشابه همین کار رو به یک شکل دیگه اونجا انجام داده اند.

جناب وحیدخان درزی هم با اون ماهنامه ای که زحمتش رو می کشند به نوعی همین کار رو کردند.

درسته شما دوستان گرامی اختیاراتتونن بیشتر از بقیه بود تونستید اینکار رو بکنید امثال من این اختیارات رو نداشتند و نکردیم، این دلیل نمی شه که کار مناسبی نیست.

بنظر من اینکار هم یک نوع تنوع هست و هم اینکه کاربران با توجه به ارزشگذاری که می شه از هم جدا خواهند شد.

و اینکه اگر در مورد این تصمیم رای گیری بشه من فکر می کنم بد نباشه.
البرز جان طرح شما خوبه اما نه برای انجمن های تخصصی به همان دلیلی که اشاره کردم
من نفهمیدم طرح شما چه ربطی به تالار سیستم ها داره بخش سیستم های منتخب برای کسی محدود نشده همه میتوانند اظهار نظر کنند یا از آن قسمت دیدن کنند این بخش به دلیل ایجاد نظم در تالار سیستم ها ایجاد شد برای کم کردن سردرگمی کاربران مگه شما برای ایجاد پست در تاپیک"سیستم ساده من " محدود شدید ؟

در مورد تاپیک های قفل شده ما همش سه تا تاپیک قفل شده داریم
1.قوانین تالار ( انتظار ندارید که هر کس از راه رسید بیاد اون قسمت،قوانین را تغییر بده)
2.ساعت چنده ؟
3.اطلاعیه ای تالار ( که این بخش به مدیر تالار مربوطه که خبرهای مدیریتی را به عرض دوستان برساند )
در موارد دیگه شما محدودیتی نداشتید باز من نفهمیدم این موارد چه ربطی به 3000 پستی ها داره

من یک تاپیک اختصاصی برای خودم در تالار عمومی باز کردم شما هم می تونستید این کار را بکنید مگر کسی جلوی شما را گرفت ؟
اگر کسی امد گفت جناب البرز شما حق باز کردن تاپیک اختصاصی ندارید من به شما قول میدم خودم تاپیکم را حذف کنم البته همان طور که گفتم این مورد در تالار های غیر تخصصی خوبه

به هر حال من به رای اکثریت احترام میذارم اگر مدیریت موافق باشند و اکثریت وجود داشته باشد

با تشکر