نمايش پست تنها
قديمي June 5th, 2010, 12:23   #151
Navid110
Senior Member

تاريخ عضويت: May 2009
تشکر از ايشان: 1,485 بار در 345 پست
Navid110 (سطح 4)Navid110 (سطح 4)Navid110 (سطح 4)Navid110 (سطح 4)Navid110 (سطح 4)Navid110 (سطح 4)Navid110 (سطح 4)Navid110 (سطح 4)Navid110 (سطح 4)Navid110 (سطح 4)Navid110 (سطح 4)
0

با سلام و تشکر از ارائه این ایده و تشکر از جناب البرز

شخصا موافق هستم اصولا برای کار حرفه ایی باید یه سلسله مراتبی ر و قائل شد میان افراد حاضر، - این مهم هرگز به معنای تفاوت ماهوی افراد نبوده بلکه نشانگر سطوح حرفه ایی افراد در زمینه مثلا اینجا در فارکس میباشد
انسان میباید حد و حدود خود را بداند از سال 2009 که وارد سایت سرمایه شدم اگر به تاریخ اولین پست ها مراجعه شود خواهیید دید که تا ماه ها فقط ناظر بودم اما دوستان که تازه با فارکس آشنا شده اند و و دانش خاصی را از بر نمی باشند با ورود ناگهانی به وسط یک تاپیک و بیان نمودن نظرات کاملا غیر کارشناسی باعت کج روی برخی دیگر گشته و و با تجربه تر ها میبایست تا مدتی فقط به دنبال ابهام زدایی در تاپیک شان باشند

گزینه ایی همانند مثلا تالار حرفه ایی ها یا تالار تریدرهای کهنه کار می تونه گزینه ایی مفیید باشه
شخصا تالار تریدر های کهنه کار رو زیبا می دونم البته هر اسمی میتونه داشته باشه

از فاکتور های مختلف هم باید بشه واسه ارزش یابی افراد استفاده کرد مثلا این آمار لحاظ بشه: حداقل .... زمان از عضویت در سایت سرمایه/ حد اقلی برای تعداد پست های داده شده/ حداقل تشکر های یک آی دی/ تعدا تاپیک های ایجاد شده/ رسیدن به سطح 11/ ...

البته این موارد خام بوده و جای بحث دارد اما به قول جناب البرز روی اصل (ایجاد تالار ویژه) موافقت بشه بعد میشه روی جزییاتش و چگونگی افراد تبادل نظر کرد
شخصا حاضرم این تالار ویژه راهاندازی بشه ولی از نظر جمع و شرایطی ک واسه ورود میزارن من شرایط ورود به اون رو نداشته باشم مهم اینه که این کار انجام بشه تا از محیط کاملا حرفه ایی اون استفاده کنییم

از دوستان خواهشمندم برای پخته تر شدن این ایده جناب البرز مشارکت بیشتری نشان بدهند
کمی حرفه ایی تر بیاندیشیم

با سپاس
نوید