نمايش پست تنها
قديمي January 15th, 2008, 16:27   #2
kakolokia
Senior Member

kakolokia's Avatar

تاريخ عضويت: Mar 2006
محل سكونت: تهران
تشکر از ايشان: 7,826 بار در 1,641 پست
kakolokia (سطح 5)kakolokia (سطح 5)kakolokia (سطح 5)kakolokia (سطح 5)kakolokia (سطح 5)kakolokia (سطح 5)kakolokia (سطح 5)kakolokia (سطح 5)kakolokia (سطح 5)kakolokia (سطح 5)kakolokia (سطح 5)
ارسال پيغام بوسیله MSN به kakolokia ارسال پيغام بوسیله Yahoo به kakolokia
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله fx-pip نمايش نوشته ها
سلام
آقا رضا و اقای رشیدی خسته نباشید

راستش یه چند وقتی هست که موضوعات و بحث های حاشیه ای خیلی خیلی زیاد شده.
نمونش همین چند روز اخیر تاپیک"مدیریت سرمایه"تالار آگهی.

از اونجایی که سرمایه یک فوریوم تخصصی هست بنظر من باید یه تدبیری اندیشده بشه که کمتر بحثهای حاشیه ای داشته باشیم.
راستش وقتی وارد سایت میشم و میبینم که یه بحث الکی و بی هدف اینقدر بازدید داره و یه بحث واقعا مفید و با هدف بازدید خیلی کمی داره
واقعا ناراحت میشم

هر دفعه که وارد سایت میشم دلم میخاد یه تاپیک و بحث مفید زده شده باشه ولی افسوس وقتی میام میبینم خبری نیست.

در این خصوص برای حفظ کمیت و کیفیت سایت سرمایه و اعضا و مطالب آن .بهتره که یک تصمیم و کار اساسی انجام بشه.

ببخشید که زیاد حرف زدم
برای این مصعله خودم یک پیشنهاد دارم:
بنظرم بهتره برای ثبت نام در فوریم دعوت نامه لازم باشه.
مثل همون کاری که Gmail گوگل در شروع کارش انجام داد.
یعنی هر کی میخاد در سایت ثبت نام کنه از طرف یکی باید معرفی بشه.

البته شاید این پیشنهاد زیاد در رفع اون مشکلات بالا که گفتم کمک نکنه ولی بی تاثیر هم نیست

قربان شما
موفق باشید
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت مدیران محترم

با تشکر از دوست خوبم fx-pip یک راه حل به ذهنم رسید که اگه از لحاظ تکنیکی قابل اجرا باشه این قبیل مشکلات حل میشه

برای حل مشکل حاشیه و کمرنگ کردن اون به طوریکه خود به خود پست های حاشیه ای کم بشه و نظم و انضباط تاپیک ها و سایت حفظ بشه بهتره که ابتدا تالاری تحت عنوان حاشیه ایجاد بشه و سپس یک دسترسی در حد یک کلید در کنار دکمه هایی که داخل هر پست هست مثلا در کنار دکمه تشکر به صاحب تاپیک داده بشه تا وقتی بر روی اون کلیک کرد پست مربوطه خود به خود به تالار حاشیه منتقل بشه و در تاپیک حاشیه مرتبط با تاپیک اصلی قرار بگیره و اگر چنین تاپیکی در تالار حاشیه وجود نداشت خود به خود برای اولین بار ایجاد بشه و تاپیک های حاشیه قفل باشند.

اینجوری به دلیل اینکه بازدید کننده های کمتری پست های حاشیه ای رو می بینند به مرور زمان این قبیل پست ها کمتر می شوند و مطالب مفید در تاپیک ها باقی می ماند.

دسترسی صاحب تاپیک هم اگر بی خود و بی جهت باعث انتقال پست ها بشه و نتونه مدیران رو قانع کنه حذف بشه و تاپیک اصلی قفل شود و به تالار حاشیه منتقل شود.

موفق باشید
یا علی