نمايش پست تنها
قديمي March 24th, 2010, 15:45   #71
mrm2007
Senior Member

mrm2007's Avatar

تاريخ عضويت: Jan 2009
محل سكونت: نصف جهان
تشکر از ايشان: 250 بار در 120 پست
mrm2007 (سطح 1)mrm2007 (سطح 1)mrm2007 (سطح 1)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله majid_k نمايش نوشته ها
سلام دوست عزیز
من یه گوشی تاچ2 خریدم اما نمیتونم متا رو روش نصب کنم لطفا منو راهنمایی کنید من دو نرم افزار از دو بروکر فیبو و الپاری دانلود کردم که برای موبایل و پی دی ای بودند که هیچکدوم رو نمیتونم نصب کنم و برای هر دو پیغام میده که این فایل برای پاکت پی سی نامعتبره
در ضمن سایت های فارسی رو هم نا مفهوم میاره یعنی یه سری مربع فقط میاره
طبق گفته شما بسته های افزایشی gprs رو هم فعال کردم اما بازم هزینه اش فرقی نکرد یه سایت رو باز کردم 22 تومن کم کرد
با سلام

حدس میزنم که فایلهایی که از سایت بروکرها گرفته اید دارای پسوندexe هستند؟ درسته؟ اگر اینطوره اینها فایلهای نصب از طریق کامپیوترند. برای نصب گوشی رو با کابل usb وصل کنید. باید activesync هم روی کامپیوترتون داشته باشید.(برای ویندوز xp) - در ویندوز 7 نیاز به ویندوز موبایل سنتر دارین. وقتی گوشیتون با اکتیو سینک وصل شد فایل exe رو اجرا میکنید , بعدش روی گوشیتون پیغامهای مربوط به نصب میاد ادامه بدین و برین تا تموم بشه.

در ضمن نسخه pda مخصوص گوشیهای دارای صفحه تاچ اسکرین (لمسی) هست و نسخه اسمارت فون مخصوص گوشیهای ویندوزی بدون تاچ.

یک راه حل دیگه هم هست که برین و درسایت بروکر و فایل مربوطه با پسوند CAB دریافت کنین. اون رو به گوشیتون منتقل کنین و از روی گوشی اجرا کنین تا مراحل نصب بیاد.

موفق باشید.
mrm2007 آفلاين است پاسخ با نقل قول
تشکر کننده از mrm2007: