نمايش پست تنها
قديمي August 8th, 2008, 22:52   #30
Mehdi.gpr
Senior Member

Mehdi.gpr's Avatar

تاريخ عضويت: Apr 2006
تشکر از ايشان: 3,623 بار در 720 پست
Mehdi.gpr (سطح 5)Mehdi.gpr (سطح 5)Mehdi.gpr (سطح 5)Mehdi.gpr (سطح 5)Mehdi.gpr (سطح 5)Mehdi.gpr (سطح 5)Mehdi.gpr (سطح 5)Mehdi.gpr (سطح 5)Mehdi.gpr (سطح 5)Mehdi.gpr (سطح 5)Mehdi.gpr (سطح 5)
0

سلام مجدد خدمت دوستان

میخواستم اسم یکی دیگه از بزرگواران این سایت رو بیارم که در لیست قرار نداشتند ( البته اسم دوستانی که ما دلمون میخواست در لیست باشند و لیاقت این جایگاه که جزء کاندیدای کاربر برگزیده سایت سرمایه باشند قید شده ) فقط حس کردم عنوان کردن این مطلب هم خالی از لطف نباشه

ایشون با توجه به اینکه جزء مدیران سابق سایت سرمایه هستند و در برهه زمانی خاصی تمامی دوستان از بار علمی ایشان استفاده کردند و با توجه به اینکه در طی چند ماه اخیر به طور مستمر در تالار سیگنالها و در تاپیک سیگنالهای طلایی مشغول به فعالیت هستند و خیلی از دوستان تازه وارد مثل خود من از پیشنهاد های خوب ایشان در خرید و فروش بهره میبریم .. با توجه به این شرایط و با توجه به فعالیت این بزرگوار بیشتر در بخش سیگنالهای طلایی حس کردم بهتر هست که جای این بزرگوار در لیست خالی نباشه ( البته اگر طبق قوانین انتخاب کاربران عمل شده باشد که در این مورد تصمیم نهایی با مدیران است )

خواستم جناب شاخص ( shakhes ) را معرفی کنم ..

با تشکر
Mehdi.gpr آفلاين است پاسخ با نقل قول