نمايش پست تنها
قديمي August 5th, 2008, 22:48   #19
j4v4d
Junior Member

j4v4d's Avatar

تاريخ عضويت: Nov 2007
محل سكونت: یه جایی زیر آسمان
تشکر از ايشان: 47 بار در 16 پست
j4v4d (سطح 0)
Exclamation

0

با سلام ، نمي دونم چون تو سرمايه تازه کار و نه تازه وارد هستم کسي به اين حرفهام توجه مي کنه يا نه ؟؟ من يک سال هست تو بورس ايران فعالم و هيچ آشنائي اي با فارکس نداشتم ، تا اينکه چهل روز پيش وارد سرمايه شدم و تاپيکهاي بورس رو نگاه مي کردم ، بعدش تو صفحه اول سايت و اکثر قريب به اتفاق پستها يه نام توجه منو به خودش جلب کرده بود ، وحيد درزي ، سريعا تو مسنجر بهش پي ام دادم ، از اون روز با فارکس آشنام کرد ، منو فرستاد تاپيک گام به گام تا حرفه اي شدن با سرمایه رو بخونم و فکر می کنم با خوندنش از شما که اون اوایل سه ، چهار ماه طول کشید یه چیزهائی بفهمید جلوترم . توی سی روز اخیر چه از طریق مسنجر و چه از طریق پستهاش منو با چنگال اندری آشنا کرد و دارم خیلی خوب روی این روش تو بورس کار می کنم . بعدشم که گذاشت رفت و شاید فقط من بدونم واسه چی رفت ، اما من با قاطعیت می گم تو ماه اخیر ایشون کاربر فعال سایت هستند
شاید برای شما اساتید کاری نکرده باشند اما برای ما تازه کارها چراغ راه بوده اند
کافیست به یکی دو تا ازتاپیکهاش سری بزنید . شاید فکر کنید چون دوستش هستم و باهاش در ارتباطم این حرفها رو زدم . پس لازمه بدونید دقیقا من چهل روز است که می شناسمش و نه بیشتر و هنوز یکبار هم ندیدمش ، ولی احساس کردم باید این حرفها رو بزنم .
j4v4d آفلاين است پاسخ با نقل قول