نمايش پست تنها
قديمي March 11th, 2010, 00:50   #72
behrad
Senior Member

behrad's Avatar

تاريخ عضويت: May 2007
محل سكونت: تهران
تشکر از ايشان: 715 بار در 172 پست
behrad (سطح 2)behrad (سطح 2)behrad (سطح 2)behrad (سطح 2)behrad (سطح 2)behrad (سطح 2)behrad (سطح 2)
درخواست راهنمائی

0

درود بر شما
ایکاش زودتر این ین پست رامیزدید چند روز پیش تصمیمم رو عملی کردم .
دل برداشتم .1564 -- 4 گیگ رم --- ATI
ویندوز هم 7 64 بیت ریختم . راستش بعد از کلی دردسر .....

اول 7 (32 بیت) میخواستم بوت کنم اما سی دی رو کامل نمی خوند . یک سی دی دیگه رو امتحان کردم بازم گیر میکرد. به پیشنهاد فروشنده سی دی سیلور (مال یک شرکت دیگه بود که الان یادم نیست) داخل سی دی رام گذاشتم.. بازم روی درصد 31% گیر کرد و نخوند . سی دی رو خارج میکردم و دوباره داخل دستگاه میذاشتم. وادامه کار........

تا بالاخره درصد رو پر کرد . با این فکر که این سی دی ها کپیه .... یک خورده خودم رو دلداری دادم.. امدم منزل DVD

تست کنم که ایییی دل غافل اونجا هم گیر کرد ..رفتم پیش فروشنده اونجا هم معطل شدم و همین داستان بود
اینبار 7 (64 بیت ) بوت کرد . software kmplayer برای پخش دی وی دی ... خونه امتحان کردم بازم گیر کرد .دی وی دی دیتا را می خوند و مشکلی نداشتم .بعد از 5 دقیقه اول فیلم گیر میکرد .تمام دی وی دی ها هم بدون خط و خش بودند..
بطور اتفاقی بین دی وی دی ها چشمم به یکی از این دی وی دی های مجوز دار که هدیه روی دی وی دی پلیر داده بودند . خورد . بازش کردم و در دستگاه گذاشتم .. عین ساعت خوند..نمیدونم چیز خورش کردن ... شستشوی مغزیش دادند ..چه مرگشه----- ناگفته پیداست بنده هیچ سر رشته ای در این مورد ندارم . فروشنده میگفت زمان نیازه تا همه موارد حل بشه دوستی پیشنهاد کرد از برنامه gom player برای پخش دی وی دی استفاده کنم . با اینکه دانلود رایگان داشت ام چون امریکائی بود با اون جمله عذر خواهی معروف نتونستم دانلود کنم . در یک فروم خارجی پیشنهاد کردند از نرم افزار شرینک استفاده کنم ؟؟؟؟

فعلا در این چند روز که تستش میکنم مشکل دیگه ای نداشتم سرعت خوبه و 3 ساعت هم شارز دارم( الته برای نوع استفاده بنده) ولی هنوز نمی دونم دلیلش چی میتونه باشه ....؟؟؟؟ اشکال از سی دی رامه؟؟

لطفا راهنمائی بفر مائید

سپاس
3 تشکر کننده از behrad: