نمايش پست تنها
قديمي January 16th, 2009, 23:29   #49
وحید درزی
مسئول سابق ماهنامه سرمایه

وحید درزی's Avatar

تاريخ عضويت: Nov 2007
محل سكونت: تهران
تشکر از ايشان: 7,813 بار در 1,518 پست
وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به وحید درزی
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله Oops نمايش نوشته ها
سلام وحید جان

تو این چند روز اخیر از کسی از طریق مسنجر فایلی دریافت نکردی ؟؟؟

اگه اینکارو کردی احتمالا یه تروجان و کی لاگر تو اون فایل بوده که یوزر پس یاهوی شما و تمام چیزایی که تایپ میکنی و براش سند میکنه .

برای رهایی از این مشکل بهترین کار اینه که ویندوزت و عوض کنی چون به احتمال زیاد این تروجان تو ویندوز شما ملت شده و شما هر بار که اطلاعات یاهو و بقیه چیزا رو تغییر بدی(البته اگه بتونی) به محض لوگین شدن مجدد براش ارسال میشه .

ممکن هم هست که از طریف ایمل یه فایلی و باز کردی که در حقیقت فایل طعمه بهش میگن و بعد طرف آیپی و پورتهای باز تو رو پیدا کرده باشه و با برنامه ای که داره و با استفاده از این آیپی و پورت وارد سیستم شما شده باشه . در این مورد بهترین کار نصب یه فایروال هست .

بعید میدونم که تونسته باشه از طریق متا پسورد شما رو در بیاره و برای خودش سند کنه این هم باز شرایط خاصی داره فکر کن ببین تو این چند روز اکسپرتی رو ران نکردی که نیاز به فایلهای اضافی داشته باشه و شما اونا رو تو قولدری داخل متا کپی کرده باشی اگه هست اون فایلا و اکسپرت و پاک کن .

در نهایت بهترین کار اینه که ویندوز و پاک کنی و با آرامش درخواست تغییرات حساب و از کاببن داخل سایت بروکر بدی تا راحت شی .
در ضمن به این کارها هک نمیگن شما هم نگین هک که طرف جو گیر میشه میگه من هکرم یه برنامه از یه سایت دانلود کرده داره با اون مردم و اذیت میکنه اینا جوجه هکرم نیستن چه برسه به هک.

اگه کار از دست من برمیاد بفرمایید در خدمتم

موفق و شاد باشید.
ممنونم ازت ، همه این کارها رو کردم ، ولی امروز دوباره گیر افتادم ، بدون اینکه سوتی داده باشم . شما یه لطف کن با آی دی من که الان دست اونه و مثل اینکه آنلاینه یه جوری آی پیشو در بیار ، ممنونن می شم .