نمايش پست تنها
قديمي February 11th, 2009, 04:34   #917
بهزاد اقبالی
مدیر تالار تحلیل بنیادی - کاربر برگزیده شهریورماه 87

بهزاد اقبالی's Avatar

تاريخ عضويت: Dec 2006
محل سكونت: سرزمین همیشه جاویدان ایران
تشکر از ايشان: 24,431 بار در 2,729 پست
بهزاد اقبالی (سطح 9)بهزاد اقبالی (سطح 9)بهزاد اقبالی (سطح 9)بهزاد اقبالی (سطح 9)بهزاد اقبالی (سطح 9)بهزاد اقبالی (سطح 9)بهزاد اقبالی (سطح 9)بهزاد اقبالی (سطح 9)بهزاد اقبالی (سطح 9)بهزاد اقبالی (سطح 9)بهزاد اقبالی (سطح 9)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به بهزاد اقبالی
0

از تمامی مدیران زحمت کش تشکر میکنم.مطلبی رو بد ندیدم بعد از مدت ها مطرح کنم
مدیر باید در جایگاه بی طرفی قضاوت کنه.موردی که بنده دیدم این بود که مدیریت در برخی مواقع تحت تاثیر اکثریت اقدام کرده است.
نمونه اش برخورد با یکی از کاربران تالار بنیادی بود که ایشون هیچی هم نگفتن و بی سرو صدا رفتن.کاری به جزییاتش ندارم اما فکر میکنم میشد به نحوی برخورد کرد تالار بنیادی یکی از اکتیوترین نیروهاشو از دست نده.در واقع میشد یه جور برخورد کرد که نه سیخ بسوزه نه کباب.
چه خوبه اگه در موارد یکسان تصمیماتی یکسان گرفته بشه.

مسئله ای دیگر که در تاپیک های حاشیه ای توی این مدت به چشم میخوره اینه که یه عده با هم که عقاید نزدیکی به هم دارن یه دفعه یه تیم میشن و فردی رو که دیدگاه مخالف اونها داره شدیدا تخریب میکنن.نمونه اش اتفاقی بود که برای جناب black ninja افتاد در تاپیک خاتمی.اقای نینجا هر دیدگاهی هم داشته باشه اما باز هم قابل احترام هست.یادمه یه بار یه بحثی راه افتاد در مورد فلسطین و همه (حتی خود من) به چند نفر که هیچ منظوری هم نداشتن توپیدن.

بعضی مواقع پیش خودم میگم مدیریت کردن چقدر سخته.حتی مدیریت جایی مثل سرمایه ،چرا که سرمایه نیز همونطور که اقای امام به درستی اشاره کردن مملو از نظرات و عقاید گوناگونه.و مشکلات حاشیه ای هم معمولا جایی پیش میاد که برخی عقاید به کل با هم در تضاد هستن و هر کس هم دوست داره عقیده خودش رو به اثبات برسونه.انسانها با عقایدشون زندگی میکنن و چیزی که از نظر من درسته شاید از نظر شخصی دیگر 100 درصد اشتباه باشه.
حال مدیریت باید بین تمام این نظرات یک تصمیم رو اتخاذ بکنه که البته ممکنه به مزاق برخی خوش نیاد.واقعا هر کسی نمیتونه مدیر باشه و به شخصه احساس میکنم در برخی مواقع بنده کارهایی کردم که نباید میکردم.حداقل تا زمانی که ای دی بنده سبز هست نباید اون کار رو انجام میدادم چرا که ناراحتی برخی رو میتونسته در پی داشته باشه.
برای همه مدیران ارزوی موفقیت میکنم مخصوصا جناب محسن و اقا حامد که مدیریت بخش سنگینی رو بر عهده دارند.

آخرین ويرايش توسط بهزاد اقبالی در February 11th, 2009 و ساعت 04:36
بهزاد اقبالی آفلاين است پاسخ با نقل قول
9 تشکر کننده از بهزاد اقبالی: