نمايش پست تنها
قديمي November 15th, 2009, 15:43   #75
Reza
مدیر سایت

تاريخ عضويت: Feb 2004
تشکر از ايشان: 10,983 بار در 1,010 پست
Reza امتياز غيرفعال است
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله tim1340 نمايش نوشته ها
دوست عزیز اقای رضا مدیر محترم سایت
راستش علاقه ای به بحث در چنین مواردی ندارم اما چون خود را مشمول ذمه احساس میکنم اینها را مینویسم.واقعیت اینست که من شما را شریک و همدست این موضوع جذب سرمایه و چیزهای مشابه
میدانستم.اما نوشته شما که امیدوارم صمیمانه باشد نظرم را عوض کرد بنابراین از شما در این مورد اگر حقیقتا
صمیمی هستید که حتم دارم هستید طلب حلالیت میخواهم. حال که این چنین است خواهشمندم موضوع سیگنال هایی که از هر جنبه دستکاری و تقلب انها و نیز سوء نیت چنین بحث هایی بروشنی دیده میشود را هم بررسی فرمایید.(۱)

از طرف دیگر جسارتا نظر شما را در مورد اینده سایت و جایگاه ان در این بازار را نیز جویا هستم.ایا شما قصد
ارتقا این سایت در حد یک سایت جهانی که شکی ندارم لایق انست را دارید؟یا اینکه سایتی در حد دیگر سایتهای
ایرانی که سیاست خود را مبنی بر محلی و بومی بودن انتخاب کرده اند برایتان الویت اول را دارد؟ زیرا اگر سایتی
قابل قیاس با بزرگان و رقابت با انان در اینده مد نظرتان است لااقل اجازه ندهید کارهایی چون عدم رعایت کپی رایت
و یا نرم افزارهایی که بدون رعایت قوانین جاری در دنیا بدین سادگی با بوق کرنا و عکسهای تمام رنگی و تمام صفحه
صفحات اول و اصلی سایت را اشغال کنند.البته شکی در حسن نیت این دوستان نیست اما بهتر نیست یک وبلاگ
که کوچکترین هزینه ای ندارد برای اینکار اختصاص یابد و نام سایت را الوده نکند؟شخصا در چند سایت هر گاه که فرصتی دست دهدچند سطری سیاه میکنم و جدا میتوانم بگویم این سایت جزو نادر سایتهایی است که چنین پتانسیلی را دارد و میتواند مایه سربلندی ما در این بازار بین المللی باشد.دیر یا زود اینده این سایت در گرو اینست.
تبدیل سایت به زبان انگلیسی و رقابت با بزرگان این کار چیزی است که اینده این سایت را رقم خواهد زد.چنانچه هر کار وکسب دیگری ناچار از این کار و جهانی شدن است و یا اینکه در زباله دانی تاریخ مدفون شود.(۲)
از اینکه طولانی شد عذر میخواهم.
در ضمن امکان ایجاد تاپیک برای تبدیل اسکریپت های متا4 به متا 5 که ظاهرا علاقه مندان زیادی دارد را ندارم.
حتی از دوستان خواهش کردم که بجای من ایجاد کنند که ظاهرا ممکن نبوده.(۳)
اگر پیگیری فرمایید متشکر خواهم بود.
با سلام و تشکر از شما دوست گرامی

۱- اگر موردی باشد که سوء نیت و تقلب در آن آشکار باشد، قطعا برخورد لازم انجام خواهد شد. اما بررسی تمام سیگنالها و پی بردن به نیت ارسال کنندگان آن، کار ساده ای نیست و از عهده یک شخص خارج است. لطفا شما و سایر دوستان اینگونه موارد را به همراه دلایل و مستندات برای من ارسال کنید تا اقدام کنم.

۲- هدف اولیه از ایجاد سایت سرمایه، گسترش محتوای علمی در حوزه بازارهای مالی به زبان فارسی و همچنین فراهم کردن محل مناسبی برای تبادل نظر هموطنان در این زمینه بوده است.

در مورد بحث کپی رایت نیز نظرات مختلفی وجود دارد. لذا تا اطلاع بعدی همین رویه فعلی در سایت ادامه خواهد داشت.

۳- ظاهرا مشکل ایجاد تاپیک شما حل شده است. اما در صورت امکان پیامی به من ارسال و اعلام کنید که دقیقا با چه پیغام خطایی مواجه می شدید.

با تشکر
Reza آفلاين است پاسخ با نقل قول
4 تشکر کننده از Reza: