نمايش پست تنها
قديمي September 24th, 2010, 15:52   #1
sohrabibroker
Senior Member

sohrabibroker's Avatar

تاريخ عضويت: Jun 2009
محل سكونت: تهران
تشکر از ايشان: 860 بار در 158 پست
sohrabibroker (سطح 0)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به sohrabibroker
تحلیل سکه (بازار فیوچر)

2

این تاپیک را بیشتر مختص طلا زدیم تا دوستانی که در بازار فارکس طلا معامله می کنند و بورس کالای ایران معاملات فیوچر سکه فعال هستند اینجا دور هم جمع شویم تا روی طلا پوزیشنهای سودده بگیریم
اسم تاپیک هم SPDRGOLDSHARES برگرفته از آدرس سایت اسپایدر می باشد که بزرگترین ETF طلا در جهان می باشد و سایتهای بلومبرگ و کیتکو و حتی در گزارشات بانک مرکزی ایران و یا هر جایی که نامی از طلا باشه نامی از اسپایدر هم هست "
اهداف این تاپیک:
روانشناسی و رفتارشناسی بازار طلا "لازم به ذکر است ما اینجا فقط اونس طلا معامله نمی کنیم {سکه طلا در ایران}
آربیتراژ نقدی سکه با آتی

سیگنالهای خرید و فروش سکه در بازار فیوچر ایران و اونس طلا در بازار فارکس از نظر فاندامنتالی
اعلام قیمت نقدی سکه و اونس طلا "و قیمت فیوچر سکه
هج کردن اونس طلا با بازار فیوچر سکه
تعقیب قیمت دلار و روند پیش رو {به دلیل تاثیر بسیار زیاد فی دلار بر فی طلا در ایران
اوضاع داخلی موثر در قیمت طلا "

من خودم از وقتی که اسپایدر را شناختم خیلی کمکم کرده "هر موقع اونس طلا ریزشی بوده "خریدار بوده "و اگر من قصد فروش داشتم "آلارم می داد که حداقل نفروشم"
موجودی طلای اسپایدر "صفحه اصلی سایت "سمت راست بالا به وقت ایران 1 بامداد به روز می شود
در صفحه اصلی "قیمت هر اونس طلا به ارزهای مختلف داده میشه"

الان اسپایدر به قدری طلا داره که "می توان آن را به عنوان یک حمایت کننده از طلا نام برد در حال حاظر 1301 تن و اونس طلا هم به 1300 دلار "پیش بینی میشه قیمت اونس طلا از نظر عددی از حجم ذخایر طلا پیشی بگیره که در تاپیک پوزیشنهای بلومبرگی اشاره کرده بودم
Gold Climbs to $1,300 on Dollar Concern; Silver at 30-Year High - Bloomberg
آخرین باری که چین اعلام موجودی طلای خود را کرد 1050 تن بود
معامله گران طلا در هر کجای دنیا نیم نگاهی همیشه به اسپایدر دارند

نماد سهام اسپایدر به نام GLD در هر سایت معتبری سرچ شود بالا خواهد آمد که دیشب به بالای 126 دلار رسیده

شناخت بیشتر اسپایدر
خرید و فروش های روزانه و علت؟
قیمت سهام اسپایدر
تاریخچه آن...
اونس طلا "قیمت سهام اسپایدرو موجودی طلای آن {مقایسه }
http://www.spdrgoldshares.com
یک خواهش :این تاپیک را به دوستان طلایی خود معرفی کنید عزیزانی که بازار دبی شمش طلا معامله می کنند و سکه در بورس کالای ایران فیوچر فعال هستند و همچنین اونس طلا در بازار فارکس "
دعوت به همکاری می شود
مخصوصا دوستان فاندامنتالی پوزیشنهای بلومبرگی

آخرین ويرايش توسط sohrabibroker در September 24th, 2010 و ساعت 16:50
sohrabibroker آفلاين است پاسخ با نقل قول