نمايش پست تنها
قديمي January 19th, 2009, 16:54   #165
وحید
مسئول سابق تالار عمومی و تالار اعضاء

وحید's Avatar

تاريخ عضويت: Sep 2008
تشکر از ايشان: 4,825 بار در 1,161 پست
وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به وحید
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله arman1548 نمايش نوشته ها
سلام دوست عزیز،

همانطور که پیشتر هم گفتم توی یکی از معاملاتم حتی دو پیپ هم بالاتر از تیک پروفیت رفت ولی پوزیشن من بسته نشد و جهت برگشت و من حتی نتونستم اونو به صورت دستی ببندم و رفت توی ضرر ولی خوشبختانه دوباره برگشت و در همون قیمت تیک پروفیت بسته شد. توی این مدت به این نتیجه رسیدم که اگه میخواهید معامله ای رو انجام بدید نباید به امید بستن اون به صورت دستی باشید چونکه تا شما بجنبید رفته تو ضرر هر چند که با وجود مثالی که زدم ( دو پیپ بالای تیک پروفیت ) نمیتشه مطمئن بود ولی به هر حال مطمئن تر از حالتی هست که بخواهید دستی ببندید من همزمان با این با فیبو هم کار میکنم اما فیبو اینقدر بازی نداره . وقتی یک پوزیشن میگیری از دست شما خارجه تو هر قیمتی که بخواد خودش باز میکنه خلاصه اینکه شما علاوه بر اینکه باید دنباله رو روند قیمتها باشید باید دنباله رو روند اوردر گذاری این بروکر هم باشید.
سلام دويت من
اخه بعضي از روشها نميشه واسش تيك و استاپ گذاشت
بايد ببيني كي سيگنال خروج داري
اسكالپ هم كه ديگه تكليفش روشنه