نمايش پست تنها
قديمي January 17th, 2009, 14:50   #154
vahidrock
Senior Member

vahidrock's Avatar

تاريخ عضويت: Jan 2008
محل سكونت: رشت
تشکر از ايشان: 7,855 بار در 1,626 پست
vahidrock (سطح 7)vahidrock (سطح 7)vahidrock (سطح 7)vahidrock (سطح 7)vahidrock (سطح 7)vahidrock (سطح 7)vahidrock (سطح 7)vahidrock (سطح 7)vahidrock (سطح 7)vahidrock (سطح 7)vahidrock (سطح 7)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به vahidrock
0

درود به تمام دوستان

در تایید عرایض mercury عزیز باید عرض کنم که شنیدن لقب لویریج بعنوان شمشیر دو لبه با تجربه کردن آن در قالب معامله بسیار تفاوت میکند این مسابقه تجربه بسیار ارزشمندی برای من و فکر میکنم برای دیگران باشد متاسفانه ما به دیدن اینکه بعد از مدت زمان کوتاهی پوزیشنهایمان وارد یک سود 50 پیپی یا 100 پیپی برود عادت کرده ایم از لحاظ روانشناسی ذهن انسان کمتر به شکستها و ضررها توجه میکند و پس از کسب هر سودی آنرا به حساب هوش و ذکاوت بالای خود میگذاریم و در پی هر ضرر آنرا به مشکلاتی همچون دزدی بروکر ، قطع اینترنت ، و بسیاری مسائل دیگر میگذاریم هر چند این مسائل هم دخیل هستند ولی نه به آن شدت که ما فکر میکنیم متاسفانه طمع ما و تمایل ما به یکشبه پولدار شدن عامل اصلی این شکستهاست حال تصور کنید در یک لویریج 1:100 یا 200 و یا بالاتر چقدر سریع روند آرزوهای ما به سمت سقوط متمایل میشود و تازه آغاز مشکلات روانی دیگر.

خواهش من از دوستان بعنوان یک نقطه کوچک از این مارکت اینست که با تامل و درایت بیشتری به مقوله لویریج نظر بیاندازیم و آنرا بعنوان عامل اصلی و تعیین کننده تمام معاملات ، آرزوها ، تمایلات ، افکار منفی ، ترس و ...... مورد مطالعه قرار دهیم و بپذیریم که هر چه قله های صعود بلندتر باشد دره های سقوط نیز عمیقتر خواهند بود کسانی که در این مسابقه حضور دارند در این یکهفته حتما عرایض بنده را تجربه کرده اند و از نزدیک آنرا لمس کرده اند تجربه ای که از این مسابقات در همبن مدت کوتاه غاید بنده شد 1000 دلار که چه عرض کنم هزاران دلار ارزش داشت و درود به تفکر بالای مدیران و برگزارکنندگان این مسابقه .

از mercury عزیز هم تشکر و قدردانی دارم که به این موضوع توجه ویژه داشته اند.

در پایان شما را به مطالعه این تاپیک که اخیرا به بحث ترجمه کتاب بالا بردن کارایی معاملات تحت استرس است دعوت میکنم

http://forum.sarmaye.com/showthread....795#post274795

ارادت

آخرین ويرايش توسط vahidrock در January 17th, 2009 و ساعت 14:53
vahidrock آفلاين است
5 تشکر کننده از vahidrock: