نمايش پست تنها
قديمي February 27th, 2009, 15:09   #59
lastnight19
Senior Member

lastnight19's Avatar

تاريخ عضويت: Sep 2007
محل سكونت: چند کیلومتر اونور تر از خونمون
تشکر از ايشان: 15,997 بار در 3,978 پست
lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به lastnight19
0

اگر قبلاً حداقل از هر چند نفر یکی تاپیک ایجاد می کرد و بقیه به تاپیک های موجود اکتفا می کردند و مطالب و پستهاشون رو در همان تایک های موجود قرار می داند، حالا هرکس برای خودش یک تاپیک ایجاد خواهد کرد و من نوعی وقتی بخوام مثلاً در مورد خطوط روند مطالب کاربران مختلف رو بررسی کنم و به یک نتیجه بندی مناسب برسم باید چند تاپیک مختلف رو بخونم در عین حال که در تاپیک مربوطه همه جور مطلبی از سیگنال و بررسی فاندامنتال و تکنیکال و استراتژی گرفته تا مطالب طنز و شعر و خبر و حوادث که فقط فقط نتیجه ای جز گیج شدن من نخواهد داشت که در نتیجه منصرف می شم و می رم توی یک سایت دیگه که مطالب منسجم تر باشند.

من صد در صد با ایجاد چنین تالاری مخالف هستم و اگر هم درنهایت تصمیم به ایجاد چنین تالاری گرفته شد باید این شرط داشتن حداقل 30 پست و دوهفته به حداقل 100 پست و داشتن سطح اعتبار بالای 5 و گذشت 2 ماه از عضویت تغییر کنه تا هرکسی نتونه به راحتی یک تاپیک ایجاد کنه دوهفته توش همه چیز بنویسه و بعدهم خداحافظ و تاپیک رفت صفحه 35 تالار و تا 100 سال دیگه هم کسی بهش سر نمی زنه.

و یک پیشنهاد دیگه بنظر من باید برای اعضائی که اعتبار بالاتری دارند و پستهای بیشتری زدند از نظر وزنی در نظر سنجی ها حق رای بیشتری درنظر گرفته بشه و به رائی که مثلاً بابابهزاد و یا امیربابک می دهند بیشتر از رای کاربر X که جمعاً 10 تا پست بیشتر نزده و سطح اعتبارش 1 هست وزن داده بشه و رای این افراد بیشتر بحساب بیاد چرا که تاحالا هم زحمت بیشتری برای سایت کشیده اند (نسبت به اون فرد تازه وارد) و هم اینکه با روند سایت و قوانین بیشتر آشنا هستند.