نمايش پست تنها
قديمي February 27th, 2009, 14:39   #57
وحید درزی
مسئول سابق ماهنامه سرمایه

وحید درزی's Avatar

تاريخ عضويت: Nov 2007
محل سكونت: تهران
تشکر از ايشان: 7,813 بار در 1,518 پست
وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به وحید درزی
Lightbulb

0

آقا رضا ممنون از اینکه این طرح رو به صورت آزمایشی ارائه می فرمائید ، به نظر من کسانی بتوانند در این تالار تاپیک ایجاد کنند که حداقل 500 پست داشته باشند و حداقل هم چند ماه از عضویتشان گذشته باشد ، با توجه به اینکه این طرح به پیشنهاد حقیر در تاپیک انتقادها و پیشنهادها ارائه شده است و من از بابت ارزشگذاری شما به ایده های کابران تشکر می کنم می خواهم آنچه در ذهنم بوده که منجر به این پیشنهاد شده است را خدمتتان اعلام کنم تا اهمیت زیاد این نوع تاپیکها هم مشخص شود :
در تاپیکهائی که بحث آموزشیست و یا ترجمه ای ارائه می شود این طرح بسیار کارامد است ، اما صد حیف که وی بولتن این قابلیت را ندارد که اشخاص بتوانند تاپیکشان را در همان تالار قفل کنند تا مطالبشان پیوسته ارائه شود ، قابل توجه کسانی که ایراد گرفتند که پس بحث و تبادل نظر چه می شود و چه بهتر که برویم دنبال وبلاگ زدن ، بنده مثالی خدمتتان عرض می کنم ، در سایت همسایه بنده یک زیرتالار برای چنگال اندرو ارائه کرده ام ، چون مباحثی آموزشی می خواستم ارائه کنم تاپیک اصلی را قفل کردم و تاپیکی برای بحث و تبادل نظر در کنار آن ایجاد کردم ، مطمئنا برای من بسیار کار راحت تر شد و همین طور برای کاربران هم پیگیری مطالب آموزشی بسیار ساده شده است.
برای تاکید اهمیت اینگونه تاپیکها خدمتتان عرض کنم که به تاپیکهای 3lb و روشهای معاملاتی بیل ویلیامز مراجعه بفرمائید ، اگر فرض کنیم شما یک تازه وارد هستید مطمئنم با مواجهه با تاپیک از خواندن آن صرف نظر خواهید کرد ، در حالی که در زمان اکتیو بودن تاپیکهای مذکور از پربیننده ترین تاپیکها بودند.

دوستان عزیز مخالف و موافق با این طرح :
این طرح به کمک ما خواهد آمد و مطمئن باشید لطمه ای به روند قبلی فعالیت سایت نخواهد زد .