موضوع: نون حلال
نمايش پست تنها
قديمي March 4th, 2008, 00:17   #3
سهامدار جزء
مدیر تالار مدیریت سرمایه - مدیر تالار روان‌شناسی در معامله‌گری

سهامدار جزء's Avatar

تاريخ عضويت: Sep 2004
تشکر از ايشان: 8,045 بار در 1,329 پست
سهامدار جزء (سطح 5)سهامدار جزء (سطح 5)سهامدار جزء (سطح 5)سهامدار جزء (سطح 5)سهامدار جزء (سطح 5)سهامدار جزء (سطح 5)سهامدار جزء (سطح 5)سهامدار جزء (سطح 5)سهامدار جزء (سطح 5)سهامدار جزء (سطح 5)سهامدار جزء (سطح 5)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به سهامدار جزء
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله St chart trader نمايش نوشته ها
مگه غیر از اینه که با هر مذهبی که داریم کسب حلال و پاک از افتخارات و بدیهیات اون مذهبه.
بعضی ها رو میشناسم که با همین مذهب دزدی هاشون رو توجیح میکنن. این توجیه ها رو گوش کنید:
1- نفت ما رو ارزون میخرن، پس ما هم با دزدی از فلان فروشگاه بزرگ جبرانش میکنیم.
2- اینها چون مسلمون نیستن، صاحب مالشون نیستند، پس میشه دزدید (البته اگر در پناه حکومت اسلامی باشند داستان فرق میکنه).
3- مایگروسافت یه شرکت بزرگه با یکی دو تا *** نصب کردن ما طوریش نمیشه!
اینها عین توجیهاتیه که من شنیدم. اولی و دومی خیلی دردناکه بخصوص که تو برای توجیه دزدیت پای دین و خدا و پیامبر رو وسط بکشی . از همون طرف پرسیدم: دوست عزیز شما مالبات میدی؟ گفت در حد امکان نه! گفتم چرا؟ حرومه؟ گفت: باید در حد امکان ندی. گفتم: وقتی همین حکومت فاسق بهت خدمات درمانی رایگان میده یا اضافه مالیات بهت برمیگردونه چرا قبول میکنی؟ این حلاله؟ طرف هم فکر نکنید آدم بیسوادی بود. کسی بود که با هزینه دانشگاه کانادایی فاسق مدرک گرفته و الان هم توی یک شرکت کانادایی داره به واسه حکومت فاسق کار میکنه
مشکلی دارم ز دانشمند مجلس بازپرس
توبه فرمایان چرا خود توبه کمتر میکنند
یا رب این نودولتان را با خر خودشان نشان
کاین همه ناز از غلام ترک و استر میکنند.

ببخشید بی ربط بود. یاد ناله علی در چاه افتادم از این خوارج....

آخرین ويرايش توسط سهامدار جزء در March 4th, 2008 و ساعت 00:22
سهامدار جزء آفلاين است پاسخ با نقل قول