نمايش پست تنها
قديمي May 12th, 2009, 14:01   #1074
vahidrock
Senior Member

vahidrock's Avatar

تاريخ عضويت: Jan 2008
محل سكونت: رشت
تشکر از ايشان: 7,855 بار در 1,626 پست
vahidrock (سطح 7)vahidrock (سطح 7)vahidrock (سطح 7)vahidrock (سطح 7)vahidrock (سطح 7)vahidrock (سطح 7)vahidrock (سطح 7)vahidrock (سطح 7)vahidrock (سطح 7)vahidrock (سطح 7)vahidrock (سطح 7)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به vahidrock
0

درود به تمام دوستان و همراهان سرمایه
بنده چند سوال و پیشنهاد دارم لطفا پاسخ سوالات بنده رافقط آقا رضا مدیر محترم سایت سرمایه بدهند
آقا رضا چرا اسم این سایت سرمایه است ؟
چرا سرمایه نیوز نیست ؟ چرا سرمایه اسپورت نیست ؟ چرا سرمایه پیکچر نیست ؟ چرا سرمایه فان نیست؟
آیا دلیلش بجز اینست که این سایت مربوط به تمام مسائل در رابطه با بازارهای مالی ، سرمایه گذاری و معرفی شیوه ها و راهکارهای آن هست؟
آیا ما اینجا دور هم جمع نشده ایم که در رابطه با این مسائل مشکلات و راه کارها به بحث بنشینیم؟
آیا خیلی از اعضای این سایت شغلشان این نیست و از این راه امورات زندگی را نمیگذرانند؟
مگر بجز این است که اگر سرمایه امروز سرمایه شده است بخاطر ارائه مطالب چنین جامع و کاملی از جانب اعضای بعضا بسیار با تجربه این سایت است؟
آیا در یک فروم مثلا مهندسی الکترونیک معتبر کسی حرف از سیاست میزند ؟ حرف از مذهب میزند؟
آیا فکر نمیکنید حجم مطالب وافعا مفید سایت نسبت به گذشته شدیدا کاهش یافته و در عوض حجم مطالب غیرمفید و بی مصرف لااقل در حد سرمایه و سرمایه گذاری بشدت افزایش پیدا کرده است؟
بنظر شما واقعا برخی از تاپیکها از ارزش حتی پایین هم برخوردارند؟
بنطر بنده جناب رضا اگر هم قرار است تاپیک عمومی باشد باید به موضوعات علمی مفید اختصاص داده شود نه .....
این مردم اصولا به مذهب و سیاست حساسیت بی دلیل و تعصب دارند و در هیچ زمانی هم در این موارد به نتیجه ایی نرسیده اند پس چه لزومی برای وجود مثلا اخبار سیاسی ، مذهبی وجود دارد ؟
سرمایه باید سرمایه علمی باشد نه محلی برای وقت گذرانی قبول دارید؟
آقا اگر کسی خبر میخواد اینهمه سایت نیوز چپ و راست در هر زمینه ایی راست و دروغ حتما باید در اینجا مطرح شود؟که یک عده هم از آب گل آلود ماهی بگیرند؟
شما چه میدانید پشت این نامه و آواتارها چه کسی پنهان است فکر نمیکنید یکروزی از همین راهی که در سرمایه باز شده است ضربه خواهید خورد؟
بنظرم تالارهای عمومی و تاپیکهای عمومی فاقد بار علمی تماما آفت این سایت هستند و چیزی جز گمراه کردن فکر و اندیشه دیگران و وقت گذرانی برای یک عده هیچ سودی ندارند.
اینهمه زمانی که برای کپی پیست مسائل اضافی در این سایت میرود اگر برای ترجمه یک صفحه مطلب علمی میرفت ........
قدرت تخصصی سایت سرمایه کم کم زیر سلطه مسائل عمومی در حال به تحلیل رفتن است این یک هشدار است خواه کسی از من برنجد و خواه....
اصلا چرا یک بخشی در سایت نمیگذارید با این نام " اگر من مدیر سایت بودم ...." تا کاربران بیایند و راحت سلایق خود را مطرح کنند آنوقت شما راه کارها را بررسی کنید؟
سپاس