نمايش پست تنها
قديمي February 13th, 2006, 14:57   #67
محمودخان
مدیر سابق سیستمها و روشهای معامله

محمودخان's Avatar

تاريخ عضويت: Apr 2005
تشکر از ايشان: 471 بار در 225 پست
محمودخان (سطح 1)محمودخان (سطح 1)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به محمودخان
0

یاسر خان رشیدی عزیز....دست شما هم درد نکنه...میدونم که تو این جابجایی ...تنها یار آقا رضا بودید....خسته نباشی...
در مورد جعبه شکلکها که گفتید...خب...قراره مگه شکلکهای بیشتری اضافه بشه؟...یا همینها هست فقط؟....برای دوستانی هم که نمیدونند بگمن که میتونند جعبه شکلکهاشون رو از قسمت ستینگ فروم تنظیم کنند... (فقط بدیش اینه که بیشتر از 4 تا شکلک در هر پست نمیشه استفاده کرد!!!!!بیچاره مصطفی )

در مورد مطلبی که شاخص‌ها عزیز فرمودند....اونم از ستینگ میشه تنظیم کرد که تصویر با متن نمایش داده بشه....مشکلی نداره

در مورد مطلبی که درویش خرسند عزیز فرمودند....منم موافقم...این موضوع خیلی از نظر پیوستگی مطالب بده...و رشته کلام پاره میشه....امیدوارم برطرف بشه...

و یه مطلب دیگه....بعضی از تاپیکها....تا کلیک میکنم روشون...میره به صفحه error Page ویندوز ...مخصوصا تاپیکهای تک صفحه ای...مثل تاپیک طلا-نقره-تکنیکال-فوندامنتال که شاخص های عزیز ایجاد کرده اند در تالار عمومی...البته فکر میکنم ایشون در فروم جدید اونو ایجاد کرده اند...شاید مشکل این باشه...ولی دیشب هم تو چند تا تاپیک این مشکلو داشتم...

ولی از حق نگذریم...خیلی سرعت لود شدن صفحات عالیه ...و کم کم فکر میکنم میشه باهاشون کنار اومد...فقط کاشکی حرف (پ) ..همون بغل کلید عدد 1 بود ...نمیرفت روی بک اصلش.....
محمودخان آفلاين است پاسخ با نقل قول