نمايش پست تنها
قديمي July 9th, 2010, 02:17   #60
golestanfx
Member

golestanfx's Avatar

تاريخ عضويت: Oct 2008
محل سكونت: gorgan
تشکر از ايشان: 249 بار در 58 پست
golestanfx (سطح 2)golestanfx (سطح 2)golestanfx (سطح 2)golestanfx (سطح 2)golestanfx (سطح 2)golestanfx (سطح 2)golestanfx (سطح 2)golestanfx (سطح 2)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به golestanfx
2

نقل قول:
بلومبرگ - "براندون آدامز" استاد دانشکده اقتصاد دانشگاه هاروارد که درس اقتصاد رفتاری ارایه می دهد می گوید : جمعی از بهترین کاندیداها برای استخدام به عنوان تریدر در وال استریت از بین بازیکنان حرفه ای سایت FullTiltPoker.com و سایر سایت های مشابه قمار آنلاین انتخاب می گردند .
سلام به همه دوستان گل سرمایه ای

من فکر می کنم یک مقدار از محدوده و هدف تاپیک داریم فاصله می گیریم قرار شد شرایط یک قمار باز حرفه حالا پوکر مورد بحث قرار دادیم که شباهتش با فارکس زیاد هستش بررسی کنیم!!

یکی از نکات مهمی که در بازار فارکس و پوکر بسیار مهم هماهنگ کردن ذهن با قلب و روح یعنی چی یعنی اینکه وقتی شما تو پوکر نشستی داری بازی می کنی عکس العملی نشون ندی که تابلو بشی برگت چی هستش این مسئله رکن اصلی بازار فارکس هم هست یعنی شما وقتی پوزیشنتون تو ضرر می ره شروع نکنید به عرق ریختن سیگار کشیدن و یا اینکه تو سود می ره کف زدن جان جان گفتن کسی که براش چه سود چه ضرر عادی باشه ریتم کاریش تو بازار رنج از بین نمی ره و هدف خودش که پی روی از استراتژیش هست دنبال می کنه . یک خورده از فضای قمار بازار هم بیایم بیرون حتی حتی در هنرهای رزمی هم کسی که بتونه ارتباط منظمی بین ذهن و قلب و روحش بوجود بیاره می تونه به حریف خودش پیروز بشه هر چند که حریفش از اون عضلانی تر و قویتر باشه

حالا چطور می شه به این نکنه در بازار فارکس رسید . از دیدگاه من با نظم و داشتن دسیپلین کاری و ملکه ذهن کردن استراتژی شمارو وادار می کنه که طبق اصول پیش برید

فضا باز تر کنیم کسی که ارتباط بین ذهن قلب و روحش یکسان و منظم هستش کسی هستش که

می تونه با گرفتن چوب از روی طناب راه بره

می تونه جلو شیر ظاهر بشه باهاش بازی کنه

می تونه ترید به عنوان یک شغل انتخاب کنه

ووو..........

پاینده باشید.