نمايش پست تنها
قديمي November 26th, 2008, 18:30   #585
power4400
Senior Member

power4400's Avatar

تاريخ عضويت: Sep 2008
محل سكونت: in the world of 010101010101
تشکر از ايشان: 123 بار در 56 پست
power4400 (سطح 1-)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله pari.ebrahimi نمايش نوشته ها
سلام
باز هم از زحمات آقا رضا تشکر می کنم...
در مورد بحث استاپ لاس، در یک مورد با جناب mdavodi موافقم، اونهم نبودن پای چارت (بدلیل مشغله زندگی) و بدتر از اون لات بالا گرفتن از روی اشتباه بود... اما ...
ببخشید که من کمی نکته بین هستم و کمی هم رک. اما هر کسی روش معاملاتی خودش رو داره و منهم خودم جای خودم فکر می کنم بهترین روش ترید رو دارم. پس وقتی می خوایم در مورد عملکرد دیگری صحبت کنیم کمی نظر قطعی دادن رو از صحبتهامون دور کنیم، مثلا ً من وقتی دیدم یکی از فاکتورهای مسابقه برای نفرات 4 تا 6 گذاشتن استاپ بود کمی ناراحت شدم... اما خوب دیگه... هر کسی روشی داره و ملاک برتری رو چیزهای خاصی می بینه... مثل همین قانون DD که هنوزم نفهمیدم چی بود، ولی به نفع یه سری و به ضرر یه عده دیگه بود... یا قانون 30% سود که به ضرر کسانی بود که پوزیشن های درست درمون می گرفتن و با یه تحلیل درست و بجا سود خوب می گرفتن... خوب اینطوری شاید در حق یک سری اجحاف می شه... شاید از نظر خود بروکر اینطوری نباشه، اما از نظر کسی که روش خاص خودش رو داره اینطوره... البته شاید چاره این کار هم چند تا پوزیشن کوچیک با هم بود... بی خیال...

در جواب دوست عزیزی هم که گفت شما دفعه بعد هم کال می شی عرض کنم که (خانوم ابراهیمی عصبانی می شود) من حاضرم قسم بخورم که دفعه بعد نفر اول می شم! این رو با جرات و جسارت تموم می گم! من دفعه اولم بود مسابقه می دادم، و کسی هم بودم که دفعه اولم بود با متاتریدر کار می کنم و حتی درست حسابی بلد نبودم باهاش کار کنم و از یکی دو تا بچه های فروم پرسیدم این چطوریه و یکی گفت بلد نیستی اول برو عملکردش رو بخون، مسابقه زیاده (من با IFC کار می کنم و اون نرم افزارش جداس و کمی فرق می کنه)... کمی دستم اومد چی به چیه... اما حاضرم ثابت کنم که شما در اشتباه محض به سر می بری و ... اصلا ً اینطور نیست!

(خانوم ابراهیمی آروم می شود) به هر حال امیدوارم همیشه همه راضی و خوشحال باشن و به عملکرد و شیوه تریدشون ایمان داشته باشن. ما هم راضی ایم به رضای خدا و سعی می کنیم زیاد با آقایون فروم درگیر نشیم، از این رو شاید در مسابقه هم شرکت نکنیم، شاید هم حضور داشته باشیم... (چرا فعل هام جمع شد؟)... آره... خیلی حرف زدم، ببخشید.

.................................................. .................................................. .............
.................................................. ..........................
.................................................. .................................................. .......
.................................................. .................................
.................................................. ......
..................

از مخالفت نهراسید فقط وقتی بادبادک می تواند بالا رود که با باد مخالف مواجه شود. ( چرچیل )
power4400 آفلاين است
تشکر کننده از power4400: