نمايش پست تنها
قديمي December 21st, 2010, 01:00   #84
FrankenStein
Senior Member

FrankenStein's Avatar

تاريخ عضويت: Nov 2009
محل سكونت: همین ورا
تشکر از ايشان: 6,929 بار در 600 پست
FrankenStein (سطح 3)FrankenStein (سطح 3)FrankenStein (سطح 3)FrankenStein (سطح 3)FrankenStein (سطح 3)FrankenStein (سطح 3)FrankenStein (سطح 3)FrankenStein (سطح 3)FrankenStein (سطح 3)FrankenStein (سطح 3)FrankenStein (سطح 3)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به FrankenStein
2

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله ar460ash نمايش نوشته ها
این هم از نون

قیمت نان اعلام شد؛ بربری 310 تومان - لواش 75 تومان

حالا ارزش جمله بابا نان داد رو میشه فهمید

کاهش قیمت ماکارونی، کیک و کلوچه و...جناب فرانکشتاین راست میگن اینها؟

سلام

والله چی بکم،فعلا از هر چی بگذریم جو روانی که ایجاد شده از همه چیز بدتر هست.

ولی چون سعی میکنم تو زندگیم منصف باشم(البته اگر بتونم)خود به خود تعداد لامپ های روشن خانه کم شده،برای خرید ضروری و دور از خانه ماشین بیرون میبرم،سعی میکنم نان رو فریز کنم و دور نریزم،نمیزارم تو خانه برنج اضافی پخته بشه،اگر بشه میبرم فردا ظهر تو دفترم میخورم!!خلاصه ی اینها یعنی اینکه شدیدا حواسم جمع شده این 1-2 روز!!!

شاید حالا چندان هم نیاز نداشته باشم به اینها ولی خوب میخوام خودم رو وقف بدم با دوران پیش رو،و امید به موفقیت طرح دارم،باید اینکار میشد،حالا چه جوریش بحث هست،ولی باید میشد.

من قد چهارتا کتابی که خوندم در ضمینه ی اقتصاد و هر مقاله و چیزی که تابحال یاد گرفتم،میگم باید میشد.ولی چه جوریش رو من اینکارش نیستم نظر بدم.انشاالله که خوب بشه(کلا آدم مثبت گرایی هستم)

در مورد اینکه میخوان از تولید کننده حمایت کنند،راستش شاید درست نباشه گفتن این چیز،ولی ما یک کارخونه ی اتوکلاو سازی داریم(دستگاه پزشگی)و یکی هم گیگ و .......تو اولیش که رسما با تحریم ها و ال سی های باز نشده و .....اوضاع فقط گلاب به روح هست.

اما در مورد موارد خوراکی شدیدا گیر دادن به همه ی واحد های تولید مواد غذایی که ما آره ما حمایت میکنیم و این حرفها،ولی چیزی که من فکر میکنم اینه که فکر کنم کاری که میکنند نهایت آرد با نرخ دولتی میدن ولی با سهمیه بندی ،یعنی مثلا ما هیچ وقت نمیتونیم تولیدمون رو در روز فلان مقدار افزایش بدیم ،مگر اینکه آرد آزاد و شکر و.... بخریم.

اگر هم بخوایم بکشیم رو محصول ،میگن به اندازه ی کافی بهتون دادیم و سودتون رو کردید.بس تون هست.

ولی همه ی اینها هیچی ،رسما من نمیدونم چه بلایی سر کارگرهامون میاد،به خصوص کارگرهای خانممون!!!