نمايش پست تنها
قديمي June 8th, 2009, 13:05   #1545
clyde_barrow
Senior Member

clyde_barrow's Avatar

تاريخ عضويت: Jul 2008
محل سكونت: Rest in peace,in Western Heights Cemetery in Dallas
تشکر از ايشان: 4,907 بار در 801 پست
clyde_barrow (سطح 4)clyde_barrow (سطح 4)clyde_barrow (سطح 4)clyde_barrow (سطح 4)clyde_barrow (سطح 4)clyde_barrow (سطح 4)clyde_barrow (سطح 4)clyde_barrow (سطح 4)clyde_barrow (سطح 4)clyde_barrow (سطح 4)clyde_barrow (سطح 4)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله BLACK_NINJA نمايش نوشته ها
سلام
بابا این بنده خدا کی گفت شما نمیتونید نظر خودتون را بگید.ایشون فقط فرصت خواستن که مطالبشون را ارائه بدهند و بعدا هر کسی که خواست وارد بحث بشه.

اینها یعنی چی یعنی شما حق اظهار نظر ندارید؟؟!!
این کار شما اقای لاستینگ 19 مثل اینه که شما توی حرف یکی بپرید و بعد بگید که میخواست از حرف زدن من جلوگیری کند.
سلام
جدی می فرمایید؟؟؟؟؟...یا اینکه شما مثل اون دسته از افراد هستید که از هر متنی اون چیزیکه میخوان برداشت میکنن؟؟؟....:
"دیشب در مناظره دو تن از کاندیداهای محترم صحبت هایی مطرح شد که بنده به عنوان یک ایرانی احساس کردم که به شعور قشر تحصیل کرده و به خصوص به شعور افرادی که اقتصاد خوانده اند توهین شده است.

بنده در این تاپیک تنها قصد دارم که حقایق را بازگو کنم.بدون هیچ نوع پیشداوری."

دم خروس رو باور کنیم یا قسم حضرت عباس رو؟؟؟؟؟

اگر این بحث سیاسی نیست پس چیه؟؟؟؟...نکنه ببحث برای شما و تعداد خاصی ازاده و برای بعض ها نه؟؟؟؟؟....نکنه فکر کردی با عوض کردن اسم تاپیک که اسمش اول "امارهای اقتصادی در ایران از دروغ تا واقعیت " بود ما یادمون رفته که این تاپیک با ظاهر اقتصادی و با باطن سیاسی زده شده؟؟؟؟؟

ایا مکه بحث سیاسی تحت لوای هز چیزی اعم از خبر ،طنز کاریکاتور و....مگر ممنوع نبود برای همه؟؟؟؟.....چطور شده دوستان با این همه شواهد میگن که این بحث صرفا اقتصادیه و فقط برای روشن شدن اقتصاد ایران بیان میشه و سیاسی نیست ولی این همه وقت تازه یادشون اومده امار اقتصادی ایران بدرد ملت می خوره؟؟؟؟...

من طرفدار احمدی نژاد،موسوی؛کروبی و رضایی نیستم ...همشون رو به یک اندازه خطا کار می دونم....پس بمن هم اجازه بدید امار خودم رو ارائه.....من برخلاف حرفایی که بعضی افراد تفرقه افکن می زنن و میخوان از اب گل الود ماهی بگیرن، دشمن بهزاد اقبالی نیستم و هیچ خصومتی هم باهاش ندارم ....من به رویه یک بام و دوهوای اینجا اعتراض دارم...من به تریپ دموکراسی برداشتن در عین خودرای بودن دراین سایت معترضم.....من به این ارویه اعتراض دارم که "همه باهم برابرند ولی بعضی ها برابرترند".......اره اگر از اول میگفتین شما ها حق صحبت ندارید و یک سری افراد خاص و یکسری گرایشات خاص حق اعلام وجود دارند ما تکلیف خودمون رو می دونستیم ولی بحث اینجاست که در عینی که گفته میشه هر گونه بحث سیاسی ممنوع (بخاطر در خطر افتادن سایت) ولی بازهم به بعضی ها اجازه داده میشه و به به چه چه هم گفته میشه...تازه اگر حرفی هم بزنیم میگم که حرمت دوستی رو نکه نداشتید

نخیر.....این شمایید که حرمت انسانیت رو نگه نمیدارید...این شمایید که با احمق محسوب کردن من و امثال من به ما توهین و تا اعتراض میکنیم سریعا بحث ره به مسایل امنیت سایت و مسایل عاطفی میکشونید...این شمایید که برای سایت خطر ناکید .

با احترام

کلاید
تشکر کننده از clyde_barrow: