نمايش پست تنها
قديمي August 18th, 2009, 17:00   #9
behrad
Senior Member

behrad's Avatar

تاريخ عضويت: May 2007
محل سكونت: تهران
تشکر از ايشان: 715 بار در 172 پست
behrad (سطح 2)behrad (سطح 2)behrad (سطح 2)behrad (سطح 2)behrad (سطح 2)behrad (سطح 2)behrad (سطح 2)
جرم این است....

0

چندماه پیش خواستم یکخورده بار متا تریدر کم کنم. اندیکاتور ها و تمپلیت ها ...خلاصه اضافت رو دور بریزم.
تمپلیت تارو دیدم. یادمه اقای غیوری بدون هیچ چشم داشتی در اختیار دوستان گذاشت. کار گروهی شروع شد.
تاپیک ها مدیریت سرمایه و سیستم ها دیگه. فاندامنتال .برداشتهای شخصی . از زاویه دیگه به بازار ومعامله گری نگاه کردنو....خلاصه این موزیلا پر ازtab باز شده بود , من پر از عطش خوندن.. تا اومدم با دوستان مچ بشم .تاپیک کلی جلو رفته بود( امیدوارم که نه مطمئنم ایشان هر جا هستن موفق باشن...حیف که............)
رک و راست بگم (امیدوارم به شخصی بر نخوره) الان فقط سه تاپیک باز از سرمایه دارم (نگاه میکنم) استارت . بیستون.بلومبرگ

اقای امام بنده تا حدودی تاپیک های شما رو مطالعه کردم. از نحوه مطرح شدن مباحث بصورت سوال در ذهن مخاطب لذت بردم. چون کامل نخوندم در مباحث شرکت نداشتم حق اظهار نظر به خودم نیمدم....چه برسه به ن ق د

با این وجود ازروحیه پاک وصداقت شما به سهم خودم سپاسگذارم.( سالن فرهنک سرا ابن سیناو فعالیت خالصانه بی منت شما از خاطرم پاک نمی شه)....

به امید روزی که کار گروهی . در کنار هم زندگی کردن . .... یاد بگیرممممممممممممم

تا یادم نرفته موفقیت کاری از صمیم قلب تبریک میگم....
6 تشکر کننده از behrad: