نمايش پست تنها
قديمي August 18th, 2009, 16:59   #8
hamid415
Senior Member

hamid415's Avatar

تاريخ عضويت: Jun 2008
محل سكونت: تهران
تشکر از ايشان: 1,248 بار در 334 پست
hamid415 (سطح 4)hamid415 (سطح 4)hamid415 (سطح 4)hamid415 (سطح 4)hamid415 (سطح 4)hamid415 (سطح 4)hamid415 (سطح 4)hamid415 (سطح 4)hamid415 (سطح 4)hamid415 (سطح 4)hamid415 (سطح 4)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به hamid415
0

الان که یه سری به گذشته زدم دیدم پارسال این موقعها بیشتر وقتم تو تاپیکهای تخصصی می گذشت، و اصلاً سمت تاپیک های حاشیه ای نمی رفتم کما اینکه اونموقع این تاپیک ها کمتر بود، ولی الان ناخودآگاه خوندن این قشر تاپیکها وقته زیادی داره ازم میگیره و مطمئنم خیلی های دیگه هم مثل من هستند که الی رغم میل باطنی دارن تو این تاپیکها وقت می زارن، دوستان اگه یه سری به تاپیکهای فارکسی غیر فارسی زبان بزنید به وضوح می بینید که حاشیه جایی در اونها نداره و فقط مطالب تخصصی رد و بدل میشه، امیدوارم تمام دوستان دست به دست هم بدن و با بی جواب گذاشتن پستهایی که افراد ناشناس و جدید اقدام به بی حرمتی و توهین به افراد شناخته شده سایت می کنند و همچنین نزدن پست در تاپیکهایی که این افراد باز کردن و حتی ترد کردن این افراد در تاپیکهای تخصصی و بی جواب گذاشتن سوالات آنها، باعث بشن سایت از شر این افراد نجات پیدا کنه، فکر کنم مدتی است سرمایه مثل یک درخت دچار افت و انگل شده که باید به یاری هم اون رو سم پاشی کنیم تا مبادا این درختی که چندین سال از نهال کوچکی به یک درخت استوار تبدیل شده کوچکترین صدمه ببینه، به امید روزی که جز پست هایی باارزش در تالارهای تخصصی و پست های زیبای دوستان در تالارهای غیر تخصصی هیچ کدام از اعضا وقت گرانبهاشون رو برای تایپ پستهای حاشیه دار تلف نکنن.
--------------------------
یا حق
hamid415 آفلاين است
10 تشکر کننده از hamid415: