نمايش پست تنها
قديمي May 26th, 2007, 21:49   #6
m.shekaarian
Senior Member

m.shekaarian's Avatar

تاريخ عضويت: May 2006
محل سكونت: اصفهان
تشکر از ايشان: 6,464 بار در 1,697 پست
m.shekaarian (سطح 2)m.shekaarian (سطح 2)m.shekaarian (سطح 2)m.shekaarian (سطح 2)m.shekaarian (سطح 2)m.shekaarian (سطح 2)m.shekaarian (سطح 2)m.shekaarian (سطح 2)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به m.shekaarian
0

سلام
واقعا وقتی فکر فیلتر شدن سایتو میکنم سرم سوت میکشه . درسته که میشه بافیل تر ش ک ن بازش کرد ولی نفس فیلترینگ هست که روح ادمو به درد میاره . ورگرنه چیزی که هست نرم افزار برا شکستن فیلتر .
واقعا دردناک نیست که جمع دوست داشتنی ادمائی که مخلصانه معلومات خودشونا در اختیار دیگران قرار می دهند را غیر قابل دسترس کنند .
انسانهائی کامل و محبوب مثل استاد فرخ و رضای عزیز و SHAKHES و صدها کاربر دیگه .
امروز سری به وبلاگم زدم.
وارد یکی از سرچهای گوگل شدم ببینم طرف چه کلمه ای را سرچ کرده و ورارد وبلاگ بنده شده دیدم تو اول خط نوشته اموزش بیش از 50 ساعت فارکس به صورت رایگان
وارد شدم دیدم سمت چپ سایت نوشته اموزش به زبان انگلیبسی 4000 دلار و به زبان فارسی توسط ما رایگان
بعد دیدم دارن 1 نرم افزار را می فروشند
وارد صفحه فروش شدم دیدم قیمت برای 1 ماهو زده ده میلیون تومان
نوشته بود در صورتی که مایلید به سولات شما پاسخ داده بشه 100000 تومان به فلان حساب واریز کنید یعد ما جوابتونا میدیم
اگه میخ واهید توسط مهندس مهدی صفائی اموزش فارکس ببینید ساعتی 50 هزار تومن به فلان حساب واریز کنید
حالا حتما ساعت اولشو متاتریدرو دانلود میکند بعدشم ببخشید این جوری میگم میان یه مشت اندیکاتورا اموزش میدن که مفت نمییرزه
اون موقع استاد فرخ میشینه 6000 تا پست میزنه اونم مجانی که روش تریدخ ودشو که من و خیلیای دیگه الان باهاش ترید می کنیم اموزش بده .
اقای مهندس صفائییییییی پیشنهاد میکنم بیائین سلیت سرمایه را ببینید و امیدوارم درک کنید که چقدر توان میخ واد چقدر گذشت می خواد چقدر روح بالادی میخ واد که ادم معلومات خودشو رایگان در اختیار دیگران قرار بده .
خدا وکیلی من شرمم میشه لینکو بذارم ولی فقط گذاشتم ببینید سرمایه باید فیلتر بشه یا سایت این کلاهبردارا
بدبخت اونائی که چشم ندارن ببینید که چه خبره .
http://profitplus.ir/default.aspx?pa...ParId=0&main=1
m.shekaarian آفلاين است پاسخ با نقل قول
8 تشکر کننده از m.shekaarian: