نمايش پست تنها
قديمي December 19th, 2010, 18:05   #45
FrankenStein
Senior Member

FrankenStein's Avatar

تاريخ عضويت: Nov 2009
محل سكونت: همین ورا
تشکر از ايشان: 6,929 بار در 600 پست
FrankenStein (سطح 3)FrankenStein (سطح 3)FrankenStein (سطح 3)FrankenStein (سطح 3)FrankenStein (سطح 3)FrankenStein (سطح 3)FrankenStein (سطح 3)FrankenStein (سطح 3)FrankenStein (سطح 3)FrankenStein (سطح 3)FrankenStein (سطح 3)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به FrankenStein
2

100% با طرح موافقم،تمام تاریخ اقتصاد گشورهای اقتصادی رو مطالعه میکردم تو یک دوره ی 5-8 ساله این ریاضت اقتصادی رو داشتن،کاملا طراح اصلش خوب هست،موضوع اینه که ببنیم نتایج طرح چه پیش آمدی رو داره،البته مسلما اولش تاثیر خیلی سنگینی میزاره از نظر روانی رو جامعه،ولی از طرفی بعضی از مشگلات ایرانی جماعت مثلا بالاترین مصرف کننده مواد فسیلی (برق،آب،گاز و...)کمی منطقی تر میشه.از طرفی اگر درست هدایت بشه به سمت رشد اقتصادی این درآمدها میتونه خیلی مفید باشه،(البته اگر اونجا یه مشت فرصت طلب چاه نکنده باشن)

پ.ن:ما خودمون کارخونه کیک سازی داریم(قبل این موضوع برقمون می آمد 4-5 ملیون ماهی)الان دیگه فکر کنم بشه 20 تا ،از طرفی همه کارگرها درخواست اضافه حقوق کردن(بعضی ها رو میشه بیخیال کرد،ولی بعضی که مدیر تولید و اینها هستند به هیچ وجه نمیشه ،باید راضیشون نگر داشت،تو شهرک صنعتی عباس آباد هستیم،کلی از کارخونه ها بستن رفتن ولی آمدن به ما گفتن نگران نباشید ما کلی برنامه داریم و این حرفها)ولی من به پدر محترم یک پیشنهاد دادم....همه ی چیزها رو بالا گفتم که بهتون یک پیشنهاد خوب بدم.

از من میشنوید،هر چی پول دارید برید دلار بخرید،از همه بهتر اصلا برید تو فارکس حساب باز کنید و کاری بهش نداشته باشید ،اصلا پوزیشن نگیرید،بزارید باشه برای رضایی خدا،ماهی یک پوزیشن هم برای هوای نفس بگیرید،چند وقت دیگه برید حساب رو تخلیه کنید و ریال دریافت کنید به نرخ اون روز،اون موقع میگم چقدر سود میکنید.

پ.ن:نظرات شخصی هست.

پ.ن2:با اعداد و رقم هایی که اعلام شده دیگه حجت برام تمام شد که به هیچ کاری فکر نکنم جز همین فارکس خودمون!!!

خدایا ما رو از بلایایی کال شدن نجات بده ،چون تصمیم گرفتم با شریک عزیز ریسک معامله ها رو به 5 تا 8 % برسونیم!!!