نمايش پست تنها
قديمي May 12th, 2009, 18:15   #1108
vahidrock
Senior Member

vahidrock's Avatar

تاريخ عضويت: Jan 2008
محل سكونت: رشت
تشکر از ايشان: 7,855 بار در 1,626 پست
vahidrock (سطح 7)vahidrock (سطح 7)vahidrock (سطح 7)vahidrock (سطح 7)vahidrock (سطح 7)vahidrock (سطح 7)vahidrock (سطح 7)vahidrock (سطح 7)vahidrock (سطح 7)vahidrock (سطح 7)vahidrock (سطح 7)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به vahidrock
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله Kourosh007 نمايش نوشته ها
وحید جان این قضیه سریع عصبانی شدن شما از بحثهایی که در مورد عقب انداختن مسابقه و دیگر بحثهای بوجود اومده تو سایت شده توی ذهن بنده مونده و الآن هم که مثال زنده هست که بچه ها داشتند راه کار ارائه میدادند در آرامش و کسی از چنین عباراتی که شما استفاده کردید استفاده نکرده بود که شما اون پست رو زدید. البته بنده این قضیه رو حمل بر عصبانیت و از دست دادن کنترل خودتون کردم نه خدایی نکرده بر بی ادبی.

اینجا سرمایه است و همه هم میدانیم که سرمایه است و بر سر دلایل وجود چنین تاپیکهایی هم تا به حال بارها بحث شده و دلایل آن ذکر شده و تا همین چند روز پیش هم این تاپیکها برای سایت مشکلی ایجاد نمیکردند و مدیران و اکثریت اعضاء صلاح دیده بودند که وجود داشته باشد و در ضمن تمام اعضاء سایت مختارند که مطالب تاپیکی را بخوانند یا خیر.

بنده نه روشنفکرم و نه از خواص.در اون تاپیکها هم در کل از ابتدای شکل گیریشون شاید به اندازه 3 پست نزده باشم!!ولی نمیذارم به دوستان زیادی که در اون قسمت زحمت میکشیدند و پست میدادند توهین بشه.چون اونها رو هم مثل شما از دوستان خودم میدونم.
بنده در کدوم جمله کسانی که مخالف ادامه فعالیت اون تاپیکها باشند رو نون به نرخ روز خور معرفی کردم؟!!! من که خودم گفتم مخالف ادامه اون تاپیکهام با شرایط جدیدی که بوجود اومده!! نمیدونم با چه منطقی چنین نتیجه گیری کردید!

والا تا اونجایی که دوستان دیدند بنده قرار نبود کسی رو متوجه خطری بکنم بلکه شما داشتید بچه ها رو از خطر وجود فلان شخص در سایت مطلع میکردید.

بحث سیاسی که در سایت ممنوع است و نمیتوانیم بکنیم. از آن گذشته باز هم بنده در هیچ جا ادعایی مبنی بر بالا بودن دیتای سیاسی و این صحبتها نکردم که با این بحث به بنده ثابت شود دیتای شما کمتر نیست!

شاد باشید
بهتره تاپیک مسابقه رو بدقت مطالعه کنید تا متوجه بشید که اعتراض من بخاطر توهینی بود که به روحیه مذهبی شخص دیگری شده بود حالا بجا یا نابجا و این اصلا کار سالمی نیست ..

بسیار خوب حق با شماست.....

هر کسی آن درود عاقبت کار که کشت....

بنده دیگر عرضی ندارم